Вчені заявили про те, що старіння імунної системи відіграє набагато більшу роль в розвитку раку, ніж передбачалося до цього.

Як повідомляє «Дзеркало Тижня», на думку дослідників, це може пояснити зростання ймовірності розвитку захворювання з віком, пише MedicalXpress.

Підкреслюється, що нові дослідження показують, що ключову роль в розвитку раку може грати саме імунна система, а не генетичні захворювання, як вважається на даний момент. Щороку від раку помирає вісім мільйонів чоловік у всьому світі, при цьому, ризик розвитку захворювання зростає з віком.

У ході дослідження вчені вивчили інформацію про розвиток раку у двох мільйонів чоловік у віці від 18 до 70 років. Потім вчені вивели формулу, що дозволяє розрахувати, як зменшення активності імунної системи впливає на можливість формування пухлин і порівняли теоретичні висновки з фактичними даними, що включають 100 видів злоякісних новоутворень. Виявилося, що нова модель краще пророкує ризик раку, ніж гіпотеза про накопичення мутацій.

Основною причиною старіння імунної системи є дисфункція тимуса (вилочкової залози) — органу, у якому відбувається дозрівання T-клітин. Із збільшенням віку людини через кожні 16 років тимус зменшується у розмірі, що призводить до падіння утворень лімфоцитів, які пухлинні клітини розпізнають та знищують. На думку дослідників, стимуляція активності вилочкової залози стане ефективним засобом для профілактики раку.

Популярні новини зараз

Непристойно розсунула ноги: дружина Потапа Настя Каменських спантеличила знімком

Холостячка: Ксенія Мішина познайомить сина з майбутнім вітчимом – несподіваний поворот на шоу

Красуня-дружина поруч! 47-річний Олег Винник підкорив зухвалим образом (фото)

Як зрозуміти, що ви вже перехворіли китайським вірусом: ТОП-4 симптома

Показати ще

Дивись відео, в якому відомий онколог розповідає про перші симптоми раку:


Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!