Такі пацієнти виробляють молекули, які називаються "аутоантитілами", націленими на генетичний матеріал з клітин людини, а не вірусу. Про це свідчить нове дослідження вчених з Університету Еморі (США).

Фахівці проаналізували дані 52 пацієнтів з Атланти, які пережили COVID-19 у важкій формі, але не мали аутоімунних захворювань. Вчені виявили, що майже в половині випадків коронавірус виробляє особливі антитіла, які протидіють імунітету. Через це він починає стимулювати активізацію патологій, що призводить до ускладнення стану пацієнта.

Вчений Метью Вудрафф з Університету Еморі (США) зазначив, що найчастіше аутоантитіла розкриваються у перенесли деякі види захворювань людей, на зразок ревматоїдного артриту або вовчака. Однак з'ясувалося, що аутоантитіла, Атакуючі організм людини, можуть з'являтися і у хворих коронавірусом.

Отримані результати мають важливе значення для лікування: використовуючи наявні тести, які можуть проявляти аутоантитіла, лікарі можуть ідентифікувати пацієнтів, яким може бути корисно лікування, яке використовується при вовчаку і ревматоїдному артриті. Ці захворювання невиліковні, але деякі методи лікування знижують частоту і тяжкість загострень.

Популярні новини зараз

Без макіяжу і укладання: Марічка Падалко показала, як виглядає у звичайному житті

Зовсім інша: помолоділа Наталія Могилевська змінилася до невпізнання (ФОТО)

Дженніфер Лопес знялася повністю оголеною в 51 рік: гаряче фото

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук: несподівана пропозиція чоловіка, угорське місто дитинства, як потрапила до Києва на телебачення

Показати ще

"можливо, ви могли б краще допомогти відповідним пацієнтам за допомогою деяких з цих більш агресивних препаратів і очікувати кращих результатів",- сказав публікації Метью Вудрафф.

Інші вчені, які не брали участі в дослідженні, заявили, що їх не здивували результати, тому що віруси мають тенденцію створювати аутоантитіла.

"я не здивований, але цікаво спостерігати, що це дійсно відбувається", - повідомив Акіко Івасакі, імунолог з Єльського університету, - можливо, що навіть захворювання середнього або легкого ступеня тяжкості може викликати таку відповідь антитіл".

Енн Маршак-Ротштейн, Спеціаліст з вовчака та імунолог з Массачусетського університету в Вустері, який не брав участі в дослідженні, повторив коментарі нью-йоркських лікарів, зроблені раніше для The Post про довгострокові наслідки інфекції COVID-19.

Лікар повідомила, що якщо аутоантитіла до коронавірусу виявляться довготривалими, як і при інших аутоімунних захворюваннях, то проблеми зі здоров'ям можуть залишитися на все життя.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!