Марина зібралася з дітьми і подругами відпочити в Єгипті.

У зв'язку з прийнятим рішенням уряду АР Єгипет, з 01.09.2020 для в'їзду в країну всім пасажирам (крім дітей до 5 років) необхідно пред'явити негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не більше, ніж за 72 години до вильоту.

Популярні новини зараз

Захистить печінку, серце і щитовидку: названий максимально корисний овоч — коштує копійки

Після Інституту раку: Камалія Захур показала нове фото

Дівчинка дозріла: внучка Будько з серіалу "Свати" похвалилася модельними формами (ФОТО)

"На транса схожа": довгонога красуня Леся Нікітюк залишилася без волосся

Показати ще

Вимоги до довідки згідно циркуляру Міністерства охорони здоров'я та народонаселення АРЄ:

  • довідка повинна бути видана офіційною лабораторією, зареєстрованою в державі походження документа, видана англійською мовою, і містити печатку лабораторії;
  • довідка повинна містити інформацію про проведений вид тесту;
  • довідка повинна містити інформацію, що особі було проведено тестування типу RT(Real Time - в режимі реального часу) - ПЛР;
  • довідка повинна містити точну дату і час здачі тесту особою;
  • довідка повинна бути без будь-яких дефектів (виправлень, стирань, поправок)

А що насправді?

" Почалося все на стійці реєстрації. Запитали, чи є тест на Ковід, показала, що, так. Сказали, що для Єгипту він не підходить, без мокрого друку, а у себе відзначили, що тесту у нас немає.... Прилетіли ми в аеропорт Шарм ель шейх, постояли на вході в черги, перед тим, як підніматися за візами, хто був зрозуміє, віз, до речі , немає🤣 попередньо заповнили декларацію, на кожного члена сім'ї.

Кожен її здав, запитали, чи є у нас тест, сказали, та й пішли на безпеку. У однієї людини , що летів з нами, тест був в телефоні тижневої давності 🤣сказав йому хтось, що ніхто ці тести не читає . Нам же стало цікаво, наші тести в телефоні без мокрого друку, відмінно підійшли. Але, увага, людина з тижневої давності тестом-теж відмінно пройшов і ніхто не помітив, більше того, тест був без перекладу на англійську 🤣", - написала Марина Арістова.

View this post on Instagram

Прилетели мы в аэропорт Шарм эль шейх, постояли на входе в очереди , перед тем, как подниматься за визами, кто был поймёт, виз, кстати, нет🤣 Предварительно заполнили декларацию , на каждого члена семьи. Каждый её сдал, спросили , есть ли у нас тест, сказали, да и пошли на безопасность. У одного человека, летевшего с нами , тест был в телефоне недельной давности 🤣Сказал ему кто-то, что никто эти тесты не читает . Нам же стало интересно, наши тесты в телефоне без мокрой печати , отлично подошли. Но, внимание, человек с недельной давности тестом- тоже отлично прошёл и никто не заметил, более того, тест был без перевода на английский 🤣🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ #аристоваредконометко☺️

A post shared by Maryna Aristova (@marynaaristova) on

Підписники Арістової залишили безліч коментарів під публікацією: " Ми по прильоту в Шарм оплатили тест, тут же нам видали довідку, що він негативний а потім вже брали мазок!! Отак.. їм не вигідно виявити ..(", " Приходжу в лабораторію сьогодні і перше питання - а вам для себе або для поїздки? Питаю - А яка різниця? Відповідь-просто тим хто в подорож, просто для галочки!!!! Завіса просто.. ", " Добре, звичайно, що всіх пропускають, для єгиптян це хороше залучення туристів але за фактом ніхто не знає, хто летить поруч з тобою. Навіщо тоді влаштовувати цей цирк, і робити тести, еелномія 800 грн))), скасуйте, як Туреччина".

А що ти думаєш з цього приводу?

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!