Женя-перша дитина у батьків Юлі та Іллі. Практично всю вагітність мама Жені провела в лікарні. Після народження лікарі оглянули дитину і сказали мамі, що з малюком все нормально, дитина народилася повністю здоровою. Але в пологовому будинку мамі з новонародженим сином довелося побути тиждень – на третій день після народження у Жені проявилася жовтяниця, і це вимагало спостереження фахівців.

Місяці через два після виписки з пологового будинку батьки стали помічати, що Женя не реагує на звуки: гучну музику, електротехніку і т.д. стурбовані батьки відразу звернулися в клініку. Лікарі рекомендували спостерігати за дитиною до півроку, і в разі, якщо реакції на звуки не буде – прийти до них знову. Батьки так і зробили. Минуло два місяці, реакції у Жені на звуки не було, і батьки вирішили не втрачати час, і знову звернулися в клініку. Доктор направив Женю в клініку слуху Аврора і в Інститут слуху. Першим був візит до клініки Аврора. Там малюкові зробили скринінг, за результатами якого визначили, що Женя дійсно не чує. Його діагноз-двостороння сенсоневральна глухота 4-5 ступеня…

Батьки відразу не повірили в поставлений діагноз і поїхали на консультацію в Інститут слуху. Там малюкові також зробили скринінг. На жаль, діагноз підтвердився. "Ми досі не можемо повірити, що наш син не чує, – розповідає мама. - Я досі намагаюся зрозуміти, як, через що це сталося, адже ні в кого в родині немає проблем зі слухом. Ми до останнього сподіваємося, що все буде добре, і слух обов'язково повернеться". Фахівці Інституту слуху та клініки Аврора рекомендують придбати слухові апарати.

"На жаль, у нас з чоловіком немає коштів навіть на один апарат, не те щоб на два, – каже мама, – я в декретній відпустці, а чоловік працював у приватній меблевій фірмі, але на момент карантину фірма закрилася. Чоловік звичайно ходить на підробітки, але грошей все одно не вистачає".

Популярні новини зараз

Ведуча ТСН Наталія Мосейчук: несподівана пропозиція чоловіка, угорське місто дитинства, як потрапила до Києва на телебачення

Шорти врізалися в інтимне місце: Настя Каменських спантеличила фото

Як у Фріске: Ірина Білик приголомшила зізнанням про ракове захворювання

Захур від неї без розуму: вагітна Камалія вийшла на сцену в розкішній сукні - " ніжно і красиво"

Показати ще

Не залишайтеся байдужими, подаруйте дружині можливість почути різноманітність звуків!

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!