Сьогодні, 29 вересня, помер відомий український педіатр Майданник Віталій Григорович. Про це повідомили на сторінці в соціальній мережі.
"Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні, 29 вересня пішов з життя академік НАМН України, Заслужений лікар України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор медичних наук, професор, багаторічний завідувач кафедри педіатрії №4 НМУ імені О.О. Богомольця - Майданник Віталій Григорович.

Людина, яка створила велику педіатричну школу, виховала не одне покоління лікарів-педіатрів, мала великий авторитет у медичному співтоваристві.
Деканат і студрада медичного факультету №3 висловлює співчуття і скорботу рідним і близьким шановного Віталія Григоровича", - йдеться в публікації.

Зі скорботою повідомляємо, що сьогодні, 29 вересня пішов з життя академік НАМН України, заслужений лікар України,...

Gepostet von Третій медичний факультет - Педіатрія НМУ am Dienstag, 29. September 2020
У коментарях всі, хто знали Великого лікаря, написали: "Боже, що ж це відбувається, який страшний рік.Щирі співчуття. Неймовірно шкода, прекрасна Людина", " Вічна пам'ять ....Спочивайте з миром наш найкращий декан, натхненник в педіатри та вчитель...", " Дуже шкода. Чудовий лікар та чудовий вчитель. Щирі співчуття", " вічна пам'ять! назавжди залишиться його добрий спокійний голос, посмішка, цікаві лекції! Просто не віриться. Він був завжди людиною руху,енергії, справи і завжди надихав! Неймовірно сумно! Сил його близьким!".
Академік Майданник Віталій Григорович-автор 740 наукових праць, у тому числі у виданнях далекого зарубіжжя; 33 монографій, 9 підручників. Наукові праці захищені 58 авторськими свідоцтвами та патентами на винаходи.

Наукові роботи присвячені актуальним питанням нефрології, кардіоревматології, вегетології, пульмонології, гастроентерології та ендокринології дитячого віку.

За участю Віталія Григоровича розроблено високочутливий електронний стетофонендоскоп та комп'ютерну систему аналізу звуків, які не мають аналогів у світовій практиці.

За вагомий внесок у розвиток охорони здоров'я та високий професіоналізм Указом Президента України Майданник Віталій Григорович нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого (2016), а також відзначений подякою (2007) та Почесною грамотою МОЗ України (2007).

Популярні новини зараз

Бездоганна Леді Ді: у Мережі "спливло" архівне фото принцеси Діани в купальнику

Без макіяжу і укладання: Марічка Падалко показала, як виглядає у звичайному житті

Кохана жінка Дана Балана засліпила фігурою в короткій сукні: і це не Тіна Кароль

Збулася мрія молодого хлопця Єгора Гліба: вагітна Ані Лорак показала кругленький животик

Показати ще

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Переглядаючи галерею, ми згадуємо позитивні і приємні для нас часи і моменти. Смартфон Huawei P Smart 2021 — якість фото нового рівня.
  2. Як зберегти красу і продовжити молодість: все про колаген. Необхідно знати кожній жінці.

  3. Історичний момент! Життя та біль першої жінки віце-президента США: з якого тіста ця Камала Харріс?

  4. Вперше в Україні: мама трійнят з Рівного виграла Європейський суд проти чоловіка-тирана.

  5. Дієтолог боксера Усика про популярні дієти, голодуванні, гормони та зв'язок цукру зі старінням. Необхідно знати всім!