Я – Тоня. І ваш благодійний внесок допоможе мені одужати.

Мені 17 років. Я дуже весела і позитивна людина. У мене велика і дружна родина, яка допомагає мені боротися з раком. Вже вдруге.

Я вже 8 років без хвороби і її появи вже не очікувала, якщо чесно. Жила простим життям. Приходила волонтером в своє колишнє відділення, займалася там з дітьми, розповідала їм, як лікувалася сама, і що головне – це залишатися на позитиві.

Аж ось ми з друзями зайнялися спортом і у мене почало ламати все тіло, страшенно боліла спина, ставали ватяні ноги, ходити було важко. Вирішили викликати “Швидку”, і мене забрали в лікарню. Тиждень мені лікували радикуліт, а потім відправили в “Охматдит”. Вранці ми здали аналізи, а вдень приїхали за результатами. Я хотіла зайти в кабінет до лікаря з мамою, але мене попросили почекати у коридорі. Тоді вже я все зрозуміла… Мама повернулася і сказала, що ми справилися один раз, справимося і вдруге.

Популярні новини зараз

У київському метро напівгола жінка влаштувала гаряче "шоу": збентежила чоловіків (ВІДЕО)

Розведена Лідія Таран спритно закинула босі ніжки, засвітивши головну "гордість" у всій красі

Обстригла волосся і завила їх в кучері: скандальна зірка "Татусевих дочок" кардинально змінила імідж

Навіть Каменських оцінила: щаслива Ані Лорак показала оберемок квітів від коханого і повідомила радісну новину - " він такий багатогранний і чуттєвий»

Показати ще

Зараз я живу з мамою в амбулаторній квартирі біля лікарні. Чекаю на курс імунотерапії, щоб увійти в ремісію. Найприкріше, що я не бачу, як ростуть мої молодші сестри і брат. Дуже хочу повернутися до них, гратися з ними, навчити їх читати і кататися на велосипеді, як мене вчив мій старший брат.

Щоб вдруге здолати рак, Тоні потрібна пересадка стовбурових клітин кісткового мозку. Це буде можливо тільки після того, як рак вдасться тимчасово “приспати” і протриматися в цьому стані певний час. А для цього потрібно пройти імунотерапію з дорогим препаратом даратумумаб. Його тільки нещодавно зареєстрували в Україні і виробник ще не встиг його офіційно ввезти. Поставка планується на серпень.

У Тоні стільки часу немає. Їй потрібно починати терапію вже зараз. Тому ми знайшли ліки в Туреччині. Їхня вартість на два курси – більше 700 тисяч гривень. Таких грошей у багатодітної родини немає.

Допоможемо Тоні разом? Зробіть благодійний внесок для дітей. Подаруйте надію на одужання для Тоні і таких дітей, як вона.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Вся правда про уколи краси від косметолога: ботокс, філлери, плазмотерапія та інші процедури. Необхідно знати кожній жінці.