А ось в житті найчастіше людина просто мириться з тим, що є, і нічого не робить для того, щоб поміняти щось в житті. «У всіх так", "всім зараз нелегко«,» а у сусідів ще гірше" - багато відмовок людина придумує, щоб просто нічого не робити.

Але як бути людям, які мають явні «не норми» на своєму обличчі? А якщо ця "не норма", з одного боку, дозволяє жити без явного болю, але при кожній думці про самого себе буде давати знати - як бути тоді?

Наприклад, глибокий прикус-начебто і живуть з ним люди якось, але ж при кожному погляді на себе з боку так хочеться, щоб ця сама «не норма» перетворилася в норму!

І таке, виявляється, цілком можливо. І цілком здійсненно! 

Популярні новини зараз

Єдиній в Україні дівчинці з синдромом передчасного старіння провели другу масштабну операцію (ФОТО)

"Тіні до неї далеко!": 62-річна мама Дана Балана блиснула стрункими ногами в міні-сукні

Поцілувала "туди": Аллу Пугачову зняли за пристрасним заняттям з Галкіним - "на вас же діти дивляться" (ФОТО)

"Маленька кучерява Сью": як виглядає підросла дочка Володимира Кличко і Хайден Панеттьєрі

Показати ще

Клініка ортогнатичної хірургії "OrthoGo" спеціалізується, в тому числі, і на таких випадках: виправлення глибокого прикусу, про який згадано вище, є лише окремим випадком.

В цілому ж, спектр послуг клініки OrthoGo включає в себе:

  • Виправлення будь-якого неправильного прикусу хірургічним шляхом-глибокого, мезіального , перехресного і навіть відкритого;

  • Корекція форми і розміру підборіддя, вух, носа, губ, вилиць, повік;

  • Операції на слинних залозах;

  • Щелепно-лицьова хірургія;

  • Травматологічна хірургія обличчя.

Спектр широкий, якість висока, результати прекрасні. А що кажуть самі клієнти? Що кажуть ті, хто не просто поговорив про свою проблему з доктором, але і хто зважився на виправлення подібної проблеми? За відповідями вирушаємо на сторінку сайту клініки, де самі пацієнти залишають відгуки. Як про виправлення прикусу, так

і про самого лікаря: https://orthogo.com.ua/reviews

Якщо постаратися підвести підсумок прочитання всіх відгуків, то напрошується одне єдине слово-захоплення! Хтось захоплюється самим доктором, його турботою, небайдужістю, уважністю... хтось результатом операції і змінами у своєму житті після такої операції; хтось персоналом; хтось цінами…

Але важливий сам факт-клієнти захоплюються!

Що ж, це дуже гідний показник, погодьтеся. Адже вам самим, напевно, навіть не відразу згадатися, а коли в останній раз доводилося захоплюватися Вам? І з якого приводу?

Дуже хочеться вірити, що клініка ортогнатичної хірургії OrthoGo і далі буде допомагати змінювати зовнішність і життя пацієнтів на краще. А вдячні клієнти і далі будуть захоплюватися клінікою і результатами. А головне-задоволені собою! І з радістю говорити про те, що вони змогли виправити свій неправильний прикус!