Науковий співробітники з Університету Хасселта в Бельгії прийшли до цікавого висновку. Вони провели ряд експериментів, досліджень і довели, що у дітей, які виросли в зеленому середовищі, більш високий рівень IQ.

Про це у вівторок, 25 серпня, повідомив Euronews Living. Дослідники проаналізували понад 600 дітей віку 10-15 років з різних регіонів світу і виявили прямий зв'язок між рівнем когнітивного розвитку і доступом до природи.

Підвищення щільності зелених насаджень (квітів, кущів, дерев) всього на 3% збільшувало рівень IQ дитини (незалежно від статі) в середньому на 2,6 пунктів.

Ідеальні сирники від Олександра Макарова

Варто відзначити, що подібна закономірність була виявлена у дітей всіх соціально-економічних верств, незалежно від того, скільки заробляють батьки. Вчені припускають, що живуть врзле лісів діти частіше гуляють на вулиці, насиченій киснем, що знижує рівень стресу. А ще зелень забезпечує екологічні переваги: очищає повітря, знижує рівень шуму і спеки.

Популярні новини зараз

«Ми так довго тебе чекали»: Дан Балан із новонародженою донькою на руках розчулив фанатів – Тіна Кароль подарувала йому сенс життя

Настя Каменських з подовженим каре одягла прозоре плаття і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО)

Гаррі Галкін про таке може тільки мріяти: Філіп Кіркоров купив своєму синові "Роллс-Ройс" за 30 мільйонів рублів

Підстриглася під каре і зробила чубок: скандальна Наташа Корольова кардинально змінила імідж

Показати ще

Нагадаємо, літо в самому розпалі! Саме час подбати про своє здоров'я і включити в раціон корисні дари природи. Приміром, інжир.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. "Кухар – молодець, тонко затролила Фреймут": у Мережі розкритикували зірковий батл на "Танцях з зірками" (відео).

  2. Настя Каменських з подовженим каре одягла прозору сукню і вийшла на сцену, засвітивши, від чого без розуму Потап (ФОТО).

  3. Почала потребувати? Андрій Малахов розповів, як йому зателефонувала хвора Анастасія Заворотнюк з важливим проханням.

  4. Як нова технологія pH Balance одночасно піклується про шкіру голови і волосся? Дізнайся подробиці.

  5. Вся правда про уколи краси від косметолога: ботокс, філлери, плазмотерапія та інші процедури. Необхідно знати кожній жінці.