На своїй сторінці в соціальній мережі доктор Євген Комаровський часто ділиться з передплатниками важливою інформацією та рекомендаціями, які стосуються здоров'я. На його мікроблог підписані понад 8,5 мільйонів чоловік. Кожна публікація збирає тисячі позначок "подобається" і сотні коментарів. Цього разу популярний доктор розповів про вплив сонячних променів на шкіру дитини і про те, що потрібно знати про сонцезахист.

"1. Існує два види сонячних променів, що впливають на нашу шкіру: типу а - це UVA-промені (більш небезпечні і агресивні, оскільки викликають пошкодження на рівні ДНК, тим самим можуть викликати злоякісні утворення на шкірі) і типу Б – UVB-промені (можуть провокувати сонячні опіки).

2. П'ять випадків серйозного сонячного опіку в перші 20 років життя збільшують ризик меланоми (раку шкіри) на 80%.

3. Діти отримують більш високі дози УФ випромінювань, в зв'язку зі співвідношенням їх площі поверхні шкіри до маси тіла.

4. Дитячі сонцезахисні засоби повинні бути більш щільними за текстурою, їх завдання максимально довго залишатися на шкірі.

5. Краще купувати сонцезахисні продукти в аптеках серед продуктів дерматокосметики.

6. Наносити сонцезахисний продукт необхідно за 10-15 хв до виходу на вулицю.

7. На прогулянці в місті-відновлювати сонцезахист кожні 4 години. За містом, на природі - кожні 2 години.

8. Необхідно перевіряти родимки на своєму тілі і привчати до цього всіх членів вашої родини для раннього виявлення раку шкіри. Родимки повинні бути: симетричні, мати рівний край, однорідні за кольором, діаметром менше 6 мм.якщо ви бачите, що вони змінюють колір, розмір, межі, на них з'являються скоринки, тріщини або родимка взагалі пропала, то терміново потрібно звернутися до лікаря. ",- порекомендував Комаровський.

View this post on Instagram

Что вы знаете о солнце и его влиянии на кожу? Все ли средства защиты от солнца одинаковы и подходят детям? Какие средства нужны младенцам? ⠀ Друзья, краткие и очень важные моменты из видео, которые необходимо знать каждому: ⠀ 1. Существует два вида солнечных лучей, влияющих на нашу кожу: типа А- это UVA-лучи (более опасные и агрессивные, поскольку вызывают повреждения на уровне ДНК, тем самым могут вызвать злокачественные образования на коже) и типа Б – UVB-лучи (могут провоцировать солнечные ожоги). ⠀ 2. Пять случаев серьезного солнечного ожога в первые 20 лет жизни увеличивают риск меланомы (рака кожи) на 80%. ⠀ 3. Дети получают более высокие дозы УФ излучений, в связи с соотношением их площади поверхности кожи к массе тела. ⠀ 4. Детские солнцезащитные средства должны быть более плотными по текстуре, их задача максимально долго оставаться на коже. ⠀ 5. Лучше покупать солнцезащитные продукты в аптеках среди продуктов дерматокосметики. ⠀ 6. Наносить солнцезащитный продукт необходимо за 10-15 мин до выхода на улицу. ⠀ 7. На прогулке в городе - возобновлять солнцезащиту каждые 4 часа. За городом, на природе - каждые 2 часа. ⠀ 8. Необходимо проверять родинки на своем теле и приучать к этому всех членов вашей семьи для раннего выявления рака кожи. ⠀ Родинки должны быть: симметричные, иметь ровный край, однородные по цвету, диаметром менее 6 мм. Если вы видите, что они меняют цвет, размер, границы, на них появляются корочки, трещины или родинка вообще пропала, то срочно нужно обратиться к врачу. ⠀ Дерматологический бренд уходовой косметики - Ля Рош-Позэ предлагает 20% скидку, что бы вы могли защитить свою кожу и кожу своего ребенка от негативного влияния УФ лучей. Для получения скидки перейдите по ссылке в шапке профиля и укажите промокод «АНТЕЛИОС» при оформлении заказа в корзине. Или используйте данную ссылку для перехода https://www.add.ua/anthelios2020.html, также, указав - промокод «АНТЕЛИОС» при оформлении заказа в корзине. ⠀ Расскажите в комментариях о своем опыте защиты детской кожи от солнца, пишите свои вопросы и пожелания. И мы обязательно вернемся к этой теме.

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Обрізала волосся і зробила коротке каре: 49-річна Лера Кудрявцева захопила стильним перетворенням – від ляльки Барбі не залишилося і сліду (фото)

Не поступається Шоптенко: дружина Винника в напівпрозорій сукні показала, чим зацікавила його

Дан Балан не зможе встояти: вагітна Тіна Кароль приспустила шортики, блиснувши потаємними місцями

Легінси врізалися в інтимне місце: дружина Павла Волі з Comedy Club спантеличила відео

Показати ще

Нагадаємо, що знизити ризики зараження коронавірусом можна, дотримуючись нескладних правил:

 1. Доктор Комаровський відповів, де грань між" лікуйтеся вдома"і пізно звернулися". Читавши по посиланню.
 2. Про те, як захистити свою дитину від COVID-19 читай у рекомендаціях для батьків.
 3. Куди звертатися при підозрі на коронавірус дивись тут.
 4. Чи зможе спека знищити коронавірус? Відповідь медиків за посиланням.
 5. Курці рідше хворіють коронавірусом?: лікарі дали вичерпну відповідь. Подробиця тут.
 6. Чому доктор Комаровський жорстко висловився з приводу носіння медичних рукавичок? Відповідь по посиланню.
 7. Як проводити прибирання житла під час пандемії читай тут.
 8. Як їздити в метро, щоб не заразитися коронавірусом тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

 1. Дружина Павла Волі з Comedy Club спантеличила знімком. Купальник врізався в інтимне місце.

 2. Заворотнюк показала, як виглядає зараз. Ноги перетворилися на палички.

 3. Розкішна блондинка Таюне... дружина Винника похвалилася стрункими ніжками в сітчастих панчохах.

 4. Доктор Комаровський назвав 4 головних принципи надання невідкладної допомоги при травмах.

 5. Нарколог Сергій Худолей розповів, що буде, якщо щодня випивати келих вина. Не так нешкідливо, як здавалося.