На сторінці в соціальній мережі лікар-хірург вищої категорії, кандидат медичний наук Тарас Галига розповів про небезпеку варикозної хвороби.

"Варикозна хвороба - це стара назва. За сучасною класифікацією вона називається "хронічне захворювання вен", яке поєднує в собі не тільки варикозну хворобу, але і такі патології, як посттромбофлебітична хвороба і судинні мальформації.

Що повинна знати про варикозі кожна жінка
Що повинна знати про варикозі кожна жінка

Безумовно, однією з небезпек хронічного захворювання вен є тромбофлебіт, що характеризуються запаленням венозної стінки і освітою в просвіті вени тромбу. Саме цей стан є одним із самих небезпечних. Ускладненням такого стану може бути тромбоемболія легеневих артерій ", - підкреслив лікар.

Зовнішній вигляд вен (опуклість, венозна сіточка, посиніння) свідчить про певних стадіях розвитку варикозних хвороб, тому необхідно провести діагностику.
"Лікар повинен поговорити з пацієнтом, вислухати скарги, провести огляд і виявити ознаки захворювання. Це фактично 80% діагнозу. Золотий стандарт додаткових обстежень - УЗД вен (дуплексне ангіосканування). Ця процедура дозволяє повністю дослідити венозну систему і на основі цього планувати лікування пацієнта.

Популярні новини зараз

Каменських на таке не зважилася: оголена Надя Дорофєєва загоряє у дворі власного будинку (фото)

7 років дорослішала в комі: що відбувається з Машею Кончаловською, дочкою Андрія Кончаловського і Юлії Висоцької

Зірка «Кваврталу-95» Олександр Пікалов потрапив у серйозну ДТП: артиста на мотоциклі збила власна дружина

У Потапа народилися діти: щаслива Настя Каменських показала новонароджених малюків

Показати ще

В залежності від того, яка ланка венозної системи уражено, лікар діагностує певну стадію. Венозна сіточка відноситься до першої стадії венозної патології, її утворюють вени в діаметрі до 3 мм. Вени більшого діаметра утворюють другу стадію, на тлі якої вже можуть бути важкі ускладнення, в тому числі і тромбофлебіт. Також існує третя, четверта, п'ята і шоста стадії. Крайня стадія має ускладнення під назвою трофічна виразка - це хронічна рана, яка довго не загоюється і пов'язана саме з цією патологією. Чим вище стадія захворювання, тим більше зусиль потрібно докласти для лікування ", - зазначив експерт.

За словами Тараса Галига, лікування варикозної хвороби має тривати постійно, навіть після проведення оперативного втручання. 

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.