Для багатьох криза і велика кількість часу на «подумати» під час карантину оголили всі ці «чому».

Згідно численним дослідникам більша половина жителів землі до 70-ти років шкодує про те, що більшу частину життя вони віддали ненависній роботі. Як зрозуміти, що вам пора змінити сферу діяльності і підготувати себе до такого важливого рішення, спеціально для Clutch.ua, розповів тренер з особистісного росту, сертифікований міжнародний коуч і автор проекту Free Soul Романа Кириченко.

Як почути себе? 

Ніхто не шкодує, що купив за життя недостатньо дорогого одягу, модних гаджетів або відвідав недостатньо нічних тусовок клубі. Але багато хто жалкує про те, що не зважилися зайнятися тим, що дійсно по душі. На різних життєвих етапах людині не вистачає сміливості бути чесним із самим собою і зробити той вибір, який він хоче насправді, а не йти на поводу у моди, реклами або батьків. Вже більше шести років, безперервно працюючи з людьми і допомагаючи їм вирішити внутрішні питання, я бачу, як мої клієнти стають вільніше і щасливішими, коли починають робити те, що хочуть, а не те, що хоче хтось. 

Коли людина стає на перше місце у своєму житті –  він готовий приймати і слухати себе, а як результат – бере найкраще від життя.

Популярні новини зараз

Що буде з організмом, якщо кожен день є сир?

Схудла Alyona Alyona показала підтримку, яку репетирує з партнером для «Танців з зірками 2020» - це буде потужно!

Дан Балан буде в люті: вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть

Яскрава сукня і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням (фото)

Показати ще

Роман Кириченко

Запитати себе – хочу я цього насправді?

Прийнято вважати, що 90% життєвих змін настають після кризи. Він може бути внутрішній чи зовнішній, великий чи маленький. Але це завжди якась струс, усвідомлення або щось, що змушує подивитися на події під іншим кутом. У цей момент важливо не запанікувати, а навпаки – зупиниться і подивитися на все під різними кутами. А найголовніше, якщо ви зрозуміли, що вас щось не влаштовує - запитати себе «а чого я хочу насправді?».

І коли ви розумієте, що для вас пріоритетно, про що ви мрієте і чого хочете насправді – треба підготуватися і зробити наступний крок. Потрібно мати сміливість і впевненість  зробити крок уперед назустріч своїм бажанням. Кому-то потрібно буде почати вчитися, а кому-то звільнитися з роботи. Важливо не закрита в «шкаралупі» своїх страхів. Інакше, ви просто поповніть ряди сожалеющих про те, що більшу частину свого життя віддали нелюбу заняття.

Роман Кириченко

Зробіть перші кроки

За період кризи було достатньо часу, щоб осмислити, що відбувається, зробити висновки і, як мінімум, зрозуміти, що вас не влаштовує в житті. Коли розумієте, що не влаштовує – можете зрозуміти, відчути, чого хочете на саме справі. І в цей момент, як би страшно не було - почніть робити хоча б невеликі кроки у бік створення того життя, яким ви хочете насправді.

Згадайте чого ви хотіли в дитинстві, про що мріяли в шкільні роки і в студентські. І згадайте момент, коли пішли з собою на компроміс або піддалися чиюсь думку і логічно пояснили, що краще вибрати інший шлях. Задайте собі питання: про що я буду думати, коли життя буде наближається до фіналу? Хто і коли мені заборонив жити і працювати так і там, де я хочу?

Выпишете свої сильні сторони

Що б було простіше - згадайте, що у вас добре виходить, яка діяльність приносить задоволення, за чим до вас звертаються інші люди і які ваші сильні сторони? Потім з цього всього подивитеся, на чому ви зможете заробити і сміливо робіть перший крок – запропонуйте свої товари або послуги найближчого кола знайомих. Проаналізуйте – чи сподобалося все це?

Ще один важливий момент – не варто робити різких рухів і звільнятися з роботи, що забезпечує вас. Робіть все поступово. Готуйте «грунт».

Роман Кириченко

А якщо ви потрапили під скорочення або ваш бізнес закрився – це привід зібратися і діяти ще швидше і якісніше. Завжди тримайте перед очима картинку того, чого хочете саме ви. І пам'ятайте страх який у вас присутнє перед тим як почати робити ваше життя такий як ви хочете просто мізерний в порівнянні з тим задоволенням і гордістю за себе, яку ви відчуєте, коли все зробите. І також неймовірно малий у порівнянні з тим жалем, яке буде у вас бути присутнім, якщо ви так і не підете на зустріч того життя, яким хочете саме ви!

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. «Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення – двох дітей було недостатньо.

  2. Дан Балан разлютиться! Вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Каменських лопне від заздрості! Латиноамериканка Мішель Андраде одягла крихітний купальник, блиснувши апетитними формами.

  5. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик – на карантині часу даремно не втрачали.

  6. Яскраве плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням.