На своїй сторінці в соціальній мережі доктор Комаровський часто ділиться з передплатниками важливими рекомендаціями, які стосуються здоров'я. На цей раз він відповів на питання про те, "переростають" чи часто хворіючі діти або слабке здоров'я залишається і в дорослому віці.

"Дуже важливо одержати відповідь на питання — як будуть лікуватися всі ці численні болячки? Якщо до неадекватного догляду додасться неадекватне лікування (з безліччю фуфломицинов, профілактичної антибіотикотерапією, необґрунтованими госпіталізаціями, заборонами на прогулянки і т. д.) — так підсумкового результату вже точно не позаздриш.⁣
Треба зрозуміти головне: адекватність батьків і, як наслідок, адекватність догляду за дитиною визначає дитяче здоров'я не менш ніж на 90%. Ще раз повторю: мами і тата впливають на здоров'я дитини в 10 разів більше, ніж усі лікарі разом узяті. Тільки б ці мами і тата були готові вчитися і брати на себе відповідальність за власних дітей.⁣
⠀⁣
Часті дитячі хвороби — це, як правило, ГРВІ. Частота ГРВІ з віком однозначно зменшується, але дорослий, який не взявся за розум і не змінив параметри свого способу життя, зазвичай встигає «заробити» цілий букет хронічних болячок. Тому так, він має всі шанси хворіти дуже часто, чергуючи щодо рідкісні ГРВІ з загостреннями хронічних захворювань", - пояснив відомий педіатр.

Жирна їжа зменшує ризик пневмонії?: відповідь доктора Комаровського

View this post on Instagram

Вопрос:⁣ Можно ли неправильным уходом «угробить» здорового от рождения и правильным — выходить изначально слабенького ребенка? Часто болеющие дети обычно перерастают детские болячки или по накатанной становятся часто болеющими взрослыми?⁣ ⠀⁣ Ответ:⁣ Угробить нельзя, но реально испортить ему жизнь — однозначно можно. Опять-таки очень важно получить ответ на вопрос — как будут лечиться все эти многочисленные болячки? Если к неадекватному уходу добавится неадекватное лечение (со множеством фуфломицинов, профилактической антибиотикотерапией, необоснованными госпитализациями, запретами на прогулки и т.д.) — так итоговому результату уж точно не позавидуешь.⁣ Надо понять главное: адекватность родителей и, как следствие, адекватность ухода за ребенком определяет детское здоровье не менее чем на 90%. Еще раз повторю: мамы и папы влияют на здоровье ребенка в 10 раз больше, чем все врачи, вместе взятые. Только бы эти мамы и папы были готовы учиться и брать на себя ответственность за собственных детей.⁣ ⠀⁣ Частые детские болезни — это, как правило, ОРВИ. Частота ОРВИ с возрастом однозначно уменьшается, но взрослый, который не взялся за ум и не изменил параметры своего образа жизни, обычно успевает «заработать» целый букет хронических болячек. Поэтому да, он имеет все шансы болеть очень часто, чередуя относительно редкие ОРВИ с обострениями хронических заболеваний.⁣ ⠀⁣ #докторкомаровский #вопросответ #чбд #дети #болезни #орви #здоровье

Популярні новини зараз

Дан Балан натякнув на розставання з вагітною Тіною Кароль

"Йому завжди буде мало": "Холостяк" Макс Михайлюк повернувся на шоу

Хюррем не була першою любов'ю султана: як виглядали всі фаворитки Сулеймана Пишного

Це тіло довело Дана Балана до межі: вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в сукні

Показати ще

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

В коментарях до посту люди залишили безліч коментарів: "Я була часто хворіє дитиною. Застуди завжди переростали в бронхіти. І я хворіла ними по 3-4 рази в рік. А в 15 років боліти перестала. СовсЗа минулі 20 років застудами я хворіла раз 10. Бронхіт - жодного разу.", "Мені подобається, що доктор Комаровський пояснює навіть прості речі буквально на пальцях. Адекватність батьків - запорука здорового і щасливого життя дітей!!!".

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.