На своїй сторінці в соціальній мережі Єфросиніна повідомила, що особисто буде стежити за просуванням справи про зґвалтування 26-річної Нелі Погребицкой. 

Телеведуча розповіла, що їй вдалося зустрітися з потерпілою та з'ясувати безліч кричущих фактів.

"Зуби покрошились, горю, як свічка": тяжкохворі пацієнти з коронавірусом зробили важливе звернення

Маша Ефросинина
Маша Єфросініна

Маша зазначила, що Нелю досі не оглянув гінеколог, тому що "місцеві лікарі не захотіли при її зверненні зв'язуватися з поліцією", а минулий державний адвокат тільки те й робив, що водив її по ток-шоу, на яких дівчину ображали і звинувачували в тому, що вона сама спровокувала згвалтування.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік вперше прокоментував смерть 21-річного сина

Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик - на карантині часу даремно не втрачали

Каменських на таке не зважилася: оголена Надя Дорофєєва загоряє у дворі власного будинку (фото)

Хюррем не була першою любов'ю султана: як виглядали всі фаворитки Сулеймана Пишного

Показати ще

Зараз справою Нелі займається приватний адвокат.  

"Я читала документи та експертизу. Мед. обстеженням її я займуся! АЛЕ є одне АЛЕ! Гучні справи мають властивість дуже швидко змінюватися іншими гучними справами, а особливо, коли мова йде про звіряче поведінці людей у погонах! Я вимагаю покарання цих покидьків!!! І всім, хто спробує зам'яти цю справу, щоб чергові тварини вийшли безкарними на свободу ґвалтувати наших жінок і дочок (є вже відомості, що ті двоє ґвалтували і чоловіків), заявляю, що буду висвітлювати кожен судовий крок у справі Нелі, щоб вся країна спостерігала за діями нашого правосуддя!!! Ви розумієте, що я не можу допомогти кожній такій «Нелі», фізично ніяк - їх по всій Україні мільйони. Але раз у мене з'явився доступ до цієї справи і слідству, обіцяю, я не дам цієї історії бути замятой хоча б в публічному полі...", -повідомила Маша Єфросиніна.

Катували і ґвалтували: у Київській області поліцейські познущалися над дівчиною-свідком

Передплатники телеведучої підтримали її і залишили безліч коментарів під постом: "Публічний розголос дуже важлива для цієї справи і я впевнена, що з твоєю допомогою воно матиме зовсім іншу силу в медіа-полі! Нехай справедливість переможе!", "Дякую Вам, так хочеться, щоб Нелі допомогли добитись правосуддя і все в її житті налагодилось", " Це просто не вкладається в голові, що б в 21 столітті, жінку обговорювали -сама винна, при очивидном, що Нелю ґвалтували і катували. Це сама винна просто якийсь савдеповское клеймо, яке придумали чоловіки, що б виправдовувати свою нечтожность. Дякую вам, побільше вам сили духу", " Марія, Ви мій герой! Неля, Ви мій герой! Сил вам обом і всім на цьому шляху до добра і справедливості".

View this post on Instagram

Что чувствует женщина, когда её жестоко насилуют на протяжении семи часов?? На этот вопрос может ответить Неля Погребицкая. 26 лет. Её вы могли видеть в новостях и прессе о самом громком деле про изнасилование в Кагарлыке... Кто не слышал об этой истории, излагаю коротко : месяц назад двое полицейских в селе Ставы Киевской области попытались заставить Нелю подписать какую-то угодную им заяву (чтобы повысить показатели по раскрываемости). Она отказалась. Сперва они её избили, надев на голову противогаз, потом пытали 4 часа, затем приковали наручниками к батарее; а затем насиловали в течении семи часов как половым образом, так и разными предметами... Этих двух представителей правоохранительных органов сейчас держат в СИЗО, пока ведётся следствие. Нелю до сих пор не осмотрел проф. гинеколог (местные врачи не захотели при ее обращении связываться с полицией).. Предыдущий гос. адвокат только тем и занимался, что таскал девушку по ток-шоу, где её называли шлюхой, самой спровоцировавшей изнасилование ( приветики, наше, сука, беспощадно осуждающее общество, в котором миллионы женщин страдают от насилия, но из-за такого отношения к себе стыдятся об этом заявлять!!). Сегодня Нелей занялись частные адвокаты. И мне удалось с ней встретиться. Я читала документы и экспертизу. Мед. обследованием её я займусь! НО есть одно НО! Громкие дела имеют свойство очень быстро сменяться другими громкими делами, а особенно, когда речь идёт о зверском поведении людей в погонах! Я требую наказания этих подонков!!! И всем, кто попытается замять это дело, чтобы очередные животные вышли безнаказанными на свободу насиловать наших женщин и дочерей (есть уже сведения, что те двое насиловали и мужчин), заявляю, что буду освещать каждый судебный шаг по делу Нели, чтобы вся страна смотрела за действиями нашего правосудия!!! Вы понимаете, что я не могу помочь каждой такой «Неле», физически никак - их по всей Украине миллионы. Но раз у меня появился доступ к этому делу и следствию, обещаю, я не дам этой истории быть замятой хотя бы в публичном поле... #Нелямыстобой #НетНасилию #СтопБезнаказанность #делоКагарлык

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on

 

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. Сергію Жигунову вистрілили в голову на знімальному майданчику. З'явилися фото.
  2. Вагітна Тіна Кароль показала неймовірні вигини в плаття. Це тіло довело Дана Балана до межі.
  3. У самому розпалі долгожданна літа ми розповіли, що означає SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Реальна дружина «Султана Сулеймана» Бергюзар Корель на відпочинку показала фігуру після пологів. Складки і розтяжки справжнього щастя не заважають.
  5. Гаряча красуня Мішель Андраде вийшла на сцену в напівоголеному вигляді. Каменських і не снилося.
  6. Вагітна Настя Каменських в купальнику розслабилася в гамаку на відпочинку. У Потапа буде дочка.