На своїй сторінці в соцмережі колишня в.о. міністра здоров"я Уляна Супрун розповіла, як позбавитися вошей.

"Діагноз “педикульоз” ставлять, лише якщо знайшли хоча б одну живу вошу. Допоможе це зробити дуже щільний гребінець. Наявність гнид — яєць, прикріплених до волосини — не є причиною для такого діагнозу і не-відвідування школи чи садочку. Хоча зараз, здається, що ці заклади й так недосяжні через карантин. Гниди можуть бути нежиттєздатними або залишитися на волоссі після обробки інсектицидом на довгі місяці. Якщо бодай в однієї людини в родині знайшли вошу, лікування від педикульозу потрібно пройти всім.
Коротке волосся не запобігає появі вошей, і гоління голови теж. Тому не треба вдаватися до цих методів, особливо коли дитина хоче носити довге волосся.

Чому носіння рукавичок може бути небезпечним для здоров'я - відповідь Уляни Супрун

View this post on Instagram

👧🏻👦🏻Ребенок регулярно приносит из школы и детского сада вшей. Что с этим делать, как уменьшить риск заражения?🤔 ⠀ 🕷️Вши не скачут на большие расстояния. Вши могут перескочить с одного ребенка на другого, только тогда, когда есть непосредственный контакт голова к голове. Поэтому обращаю внимание, что ребенка надо учить не соприкасаться собственной головой с головой друзей, это раз. Ни в коем случае не обмениваться предметами, например, наушниками или шапками, это ваши личные предметы. Обращаю внимание на то, что одежда ребенка должна быть из такого материала, к которому не может зафиксироваться вошь. Так говорит доктор Комаровский. Но зачастую, невозможно проконтроливать, все ли эти правила соблюдает ребенок? Дети в процессе игры забывают обо всем и вся, особенно дети дошкольного возраста. И не удивительно, что дети из садика "приносят" вшей. Это конечно не приятно, но бороться с педикулезом надо. ⠀ Очень часто лечение педикулеза разными препаратами, шампунями и маслами не приносит желаемых результатов, наверное в силу индивидуальности детского организма. И самым эффективным методом в борьбе с педикулезом является просто механическая чистка кожи головы ребенка от этих паразитов. И облегчить такую чистку поможет наш супер-аппарат для вычесывания вшей и гнид Licetec V Comb!💣 С ним вы можете легко и без усилий, без нанесения всякой химии на кожу головы вычистить голову от вшей и гнид! ⠀ 🟣Цена - 5500 тг. ⠀ 📲Для заказа пишите мне на ватсап по ссылке в шапке профиля. 🚖📫Доставка по г. Тараз и по Казахстану. #школадокторакомаровского #вши #педикулез #аппаратотвшей #дoбponoжаловаmb #рazviвайся

Популярні новини зараз

Широке плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила новим яскравим образом – кардинальне перетворення (фото)

Дружина Олега Винника відрізала волосся: помолодшала на очах

У модному сарафані і на шпильках: вагітна Ані Лорак показала, як проводить час у Греції без Єгора Гліба

«Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення - двох дітей було недостатньо

Показати ще

A post shared by 🔝Хит товары для детей (@hit_baby_taraz) on

Лікування педикульозу ускладнене тим, що гниди є стійкими для багатьох інсектицидів, бо захищені плівкою, а дорослі особини можуть розвивати стійкість. Але терапія є.
Перша ланка — це застосування засобів з 1% перметрином. В Україні вони зареєстровані. Терапію проводять двічі, з паузою в тиждень. Рекомендують також засоби з 5% бензиловим спиртом. Їх наносять на сухе волосся і тримають 10 хвилин. Що довше волосся, то більше препарату потрібно. По мірі проходження курсу, волосся вичісують гребінцем, аби видалити за можливістю гнид.
Бензиловий спирт гнид не вбиває, тому терапію повторюють через сім днів, аби вбити німф, що вилупилися з гнид (німфа - це стадія розвитку комах з непрямим розвитком). Свербіж мине трохи згодом, оскільки він розвивається за три тижні після останнього укусу — вошей може уже не бути, а гіперчутливість досі є.


Бензиловий спирт входить до складу багатьох засобів як консервант, проте його кількість в них недостатня. Втім, його можна придбати, він легальний в Україні, навіть в США, і безпечний для дітей старших шести місяців.
Ще один зовнішній засіб, що частково вбиває гнид — це лосьйони з малатіоном (0,5%), відомим в народі як карбафос. Їх застосовують двічі, з перервою на 8 днів, та водночас вичісують гнид. Терапія триває, поки живі воші не перестануть з’являтися. Проте ми не знайшли даних про реєстрацію в Україні таких препаратів для людей, і їхній легальний продаж.

Чи небезпечно здавати кров під час пандемії відповідь Уляни Супрун

Препарати, що мають овіцидну дію (тобто проти гнид) містять 0,9% спіносад. Вони дозволені для місцевої терапії для дітей, старших трьох років, але не у нас. В Україні згадки про цей інсектицид фігурують лише в контексті засобів захисту рослин.
Педикульоз трапляється з дітьми будь-яких родин, і наявність чи відсутність гарячої води у квартирі тут ролі не грає. Це може трапитися з кожним і потрібно бути готовими та спокійними.
Стригти волосся не треба. Обробляти дустом помешкання теж — достатньо прання на 50 градусах і сушка волосся феном. Воші не люблять спеку (фен їх не знищить, але принаймні прибере вологу й прохолоду, в якій вони краще розмножуватимуться). Педикульоз лікується, і для цього потрібні препарати з досить вузьким спектром діючих речовин, гребінець і терпіння", - написала Уляна Супрун.

Мабуть, усім українцям відомий страх, коли під час навчання в школі весь клас перевіряли на наявність вошей. Були вони...

Posted by Уляна Супрун on Thursday, May 7, 2020

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. «Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення – двох дітей було недостатньо.

  2. Дан Балан разлютиться! Вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Каменських лопне від заздрості! Латиноамериканка Мішель Андраде одягла крихітний купальник, блиснувши апетитними формами.

  5. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик – на карантині часу даремно не втрачали.

  6. Яскраве плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням.