У додатку «Doctor Online» користувачі можуть:

  • звернутися до обраного фахівця за консультацією як через чат, так і через відео- або аудіодзвінок. Під час відео- або аудіоконсультації у пацієнта також є можливість відправити лікарю файли (аналізи для розшифровки, фото, попередні призначення тощо). Консультації безкоштовні і доступні всім мобільним операторам 24/7;
  • отримати направлення на аналізи, відразу в додатку записатися на дослідження в лабораторію і здійснити оплату банківською карткою;
  • отримати результати і їх розшифровку;
  • замовити доставку ліків;
  • запланувати в календарі графік прийому медикаментів, а в потрібний час додаток нагадає про необхідність прийому ліків;
  • після консультації пацієнти зможуть також оцінити роботу лікаря і залишити відповідь. Така опція допоможе новим користувачам вибрати фахівця для подальшої консультації.

На сьогодні в підтримці програми «Doctor Online» працює понад 70 кваліфікованих фахівців. Серед них є сімейні лікарі, терапевти, педіатри, урологи, кардіологи, дерматологи, ендокринологи, гінекологи і невропатологи. Консультації, які доступні всім мобільним операторам 24/7, безкоштовні.

Варто відзначити, що за п'ять місяців існування додатка його завантажили понад 200 тисяч користувачів, а за добу лікарі надають більше тисячі консультацій. Крім цього, «Doctor Online» – це додаток #1 серед усіх медичних онлайн-сервісів в нашій країні в App Store і Play Market.

Популярні новини зараз

Потап вдруге стане батьком: Настя засвітила кругленький живіт (фото)

Дан Балан залишився в минулому: Тіна Кароль відпочила на пляжі з найважливішим чоловіком у її житті

Як виглядає сама модна стрижка сезону 2020: класичний боб – з чубком і без (фото)

Захоплювала небувалою красою: як в реальності виглядала єдина дочка Сулеймана

Показати ще

Додаток доступний для використання абонентам усіх мобільних операторів. Мегабайти за користування будуть списуватися згідно тарифного плану.

Також Київстар спільно з мобільним сервісом моніторингу здоров'я «Doctor Online» запустили власний чат-бот в популярному серед українців месенджері Viber.

Важливо відзначити, що всі персональні дані користувачів надійно захищені. Компанія «Доктор Онлайн» дотримується кращих світових практик шифрування, зберігання і захисту інформації. Використовується захищена платформа для чат-аудіо-відеозв'язку, забезпечує зберігання та нерозголошення персональних даних користувачів згідно «Користувальницької угоди» і у відповідності з законодавством про захист персональних даних. Консультації безкоштовні і доступні всім мобільним операторам 24/7.

Додаток «Doctor Online» доступно для завантаження на Play Market і App Store.