Рішення, яке Вам знадобиться в умовах карантину - дистанційні консультації лікарів в Into-Sana. Офіційний висновок на e-mail, відеозв'язок, економія до 40% тепер доcтупні в Into-Sana.


В умовах національного карантину без крайньої необхідності не рекомендується виходити з дому, а тим більше відвідувати місця скупчення людей. Тому раціональне рішення, яке Вам знадобиться - дистанційні консультації лікарів в Into-Sana. Більш детальна інформація за посиланням.


Популярні новини зараз

Ситцевий комбінезон і шпильки: вагітна Ані Лорак показала, як рятується від спеки (фото)

Дан Балан залишився в минулому: Тіна Кароль відпочила на пляжі з найважливішим чоловіком у її житті

Єгор Гліб знайшов своє щастя: вагітна Лорак блиснула стрункими ніжками в екстремальному міні

Дану Балану тепер тільки сниться: вагітна Кароль оголилася в ліжку, залишивши з одягу лише халатик

Показати ще

Тепер з Into-Sana можна відвідати лікаря, не виходячи з дому, адже ми ввели дистанційні консультації лікарів - телеконсультації. Така консультація може проводитися як з використанням відеозв'язку, так і в телефонному режимі. Після консультації ви отримаєте на свій e-mail повноцінний лікарський висновок, як того вимагає законодавство України.

І це не тільки зручніше - вартість дистанційній консультації лікаря становить 400 грн, що на 200-250 грн дешевше звичайної! Записуйтеся за телефоном 044 393 00 00 або переходьте в офіційний Messenger Into-Sana за посиланням.

Хочеш замовити круту рекламу на нашому сайті - пиши на адресу  [email protected].