Колишня американська астронавт Пеггі Уїтсон дала поради про те, як пережити самоізоляцію і умови карантину. Про це повідомляє CBS News.

Пеггі провела 665 днів на Міжнародній космічній станції. Протягом однієї місії космонавти змушені перебувати в тісному просторі і контакті з одними і тими ж людьми.  Всіх астронавтів вчать працювати в колективі і пам'ятати, що загальна мета понад усе.

"За великі гроші": Дональд Трамп просив Німеччину продати права на вакцину від коронавіруса

Популярні новини зараз

Іраклі Макацарія зустрівся з новою коханкою (ФОТО)

Виглядає старше мами: дочка Віри Брежнєвої відзначила 19-річчя

"Колишньому зло?": Слава Камінська поділилася мотивацією на карантині і показала нового партнера

Мало не заридав: Валерій Меладзе на публіці мало не вибухнув сльозами, коли заговорили до нього діти

Показати ще

Під час пандемії коронавіруса люди повинні розуміти, що дотримання карантину рятує життя, адже обмеження контактів стримує поширення вірусу:

"У свідомості треба створити велику картину, що ми рятуємо життя, як можемо, мінімізуємо наші контакти з іншими. Ми повинні собі сказати, що це велика мета, і вона стосується не тільки мене",  – сказала Уїтсон.

Коронавірус: правила самоізоляції під час пандемії

Астронавт підкреслила, що під час перебування на самоізоляції, важливо ставити перед собою конкретні цілі та строки їх досягнення. Також це час для того, щоб зайнятися справами, на які зазвичай не вистачало часу і налагодити стосунки з близькими людьми.

Астронавт зазначила, що кожен чоловік повинен бути готовий до того, що період карантину може збільшуватися. Вона згадала, як її перебування на космічній станції тривало замість шести місяців - дев'ять з половиною.  При цьому Пеггі зазначає, що їй ніколи не було нудно в космосі.

Нагадаємо, що 98-річний пенсіонер з Британії зміг вилікуватися від коронавіруса всього за тиждень. Він звернувся до соотечественикам, щоб розповісти про свій досвід. Детальніше читай в матеріалі.

Дивись відеозвернення Пеггі Уїтсон:

Діти вдома? Що ж тепер думаємо, як розважити малюків і дати трошки часу батькам. Готуємо смачне домашнє печиво, чай з лимоном, і влаштовуємо веселий мульт-марафон! Бери список з 10 кращих мультфільмів на замітку.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.