У світі набирає обертів тренд на відмову від їжі. Та чи безпечне голодування для здоров’я людини? У програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна», розкрили правду про такий спосіб схуднення.

Дослідження доводять, що лікувальне голодування здатне подовжити молодість організму та запобігти розвитку серйозних хвороб. Утім, перед тим, як вирішити відмовитись від їжі, спершу необхідно сходити до лікаря, адже такий метод не завжди корисний.

«Голодування не є до кінця фізіологічним способом зміни харчових звичок. Я не категоричний противник, я прихильник мудрого і зваженого рішення», – каже лікар-дієтолог Наталія Суслова у програмі «Ранок з Україною».

Цей зважений підхід передбачає кілька обов’язкових умов. Перша – голодування має бути умовним, коли харчування заміняють на вживання води та корисних трав’яних настоянок. Друга – відмова від їжі повинна бути періодичною, лише тоді вона піде на користь. Третя – взагалі виключити шкідливу їжу та напої зі свого раціону.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль підтвердила стосунки з Даном Баланом незвичайним способом

Сама знала про все: Юлія Началова здогадувалася про своє кінці задовго до початку хвороби – подробиці

Перевершила Волочкову: дружина Паші Волі з Comedy Club показала олімпійську розтяжку в красивій формі

Одружений на Каменських Потап не стримався, побачивши нове фото колишньої дружини: "які..."

Показати ще

«Солодкі напої, напівфабрикати – їх є дуже велика кількість, це трансжири. Людина таким способом як голодування обрізає поступлення таких продуктів. Звичайно, організм не може натішитись», – пояснює лікар-дієтолог.

На таку голодну дієту переходять ті, хто хоче позбутися зайвих кілограмів назавжди. Але насправді кажуть: аби схуднути, треба не голодувати, а збалансовано харчуватись. Бо коли людський організм голодує, він починає спалювати накопичені запаси, а коли харчування нормалізується, кілограми повертаються знову.

«Вони можуть не просто повернутись, а привести за собою багато друзів», – застерігає Наталія Суслова.

Якщо ви вже зважились на голодування, потрібно слідувати таким правилам:

  1. Насамперед слід проконсультуватись з лікарем.
  2. Голодування – це не відмова, а заміна на певний період їжі водою та трав’яними настоянками.
  3. Для початку необхідно відмовитись від нікотину та алкоголю.
  4. На час дієти взяти відпустку та перевіряти стан організму за допомогою аналізів.
  5. Виход ити з голодування потрібно теж правильно – спочатку додавати до настоянок ягідні фреші, потім – фрукти, далі – овочеві супи, і тільки після цього – звичну їжу невеликими порціями.

Дивись відео по темі:

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн і Клатч Старс.