Спалах смертельного вірусу СOVID-19, який стрімко набрала обертів по всьому світу, дала можливість українському вченому Олексію Кулишову з Вугледара Донецької області запустити в масове виробництво свій винахід - унікальний іонізатор повітря. Про це повідомляють "Факти".

Олексій Кулишов повідомив, що днями він говорив з генеральним директором «Українсько-китайського міжнародного ділового центру» пані Гуань Сень Мей, яка цікавилася допоможе його установка зупинити поширення коронавіруса.

Винахідник переклав на англійську мову і відправив всі матеріали, що стосуються іонізатора. Олексій згадує, що близько року тому спілкувався з Гуань Сень Мей з приводу свого винаходу, правда ніяких істотних успіхів це не принесло. І ось через деякий час вона згадала про вченого і вийшла на зв'язок.

Олексій Кулишов є дипломованим фізиком, який цікавився знаменитої люстрою Чижевського і знайшов її головний недолік. Разом з повітрям лампа також ионизировала все, що він містить: пил, віруси, бактерії, спори та інші мікрочастинки. Іонізована пил завдає набагато більше шкоди, ніж звичайна, тому вчений знайшов спосіб, щоб попередньо очищати повітря. Його іонізатор повітря очищає повітря від 99,9% зважених частинок, включаючи бактерії і віруси. Дослідження з добровольцями довели, що очищений іонізоване повітря має лікувальний ефект хворих на астму та алергію. 

Популярні новини зараз

Синці під очима і втомлений вигляд: як виглядає Лілія Ребрик на карантині без допомоги візажистів та перукарів

Женька з "Сватів" зняла ліфчик, влаштувавши пікантну фотосесію в білому платтячку: "Яка ж..."

Тіна Кароль на карантині зустрілася з коханим чоловіком

Сюмбюль-азі довелось несолодко: як хлопчики ставали євнухами і якими вони були в реальному житті

Показати ще

Додаткового джерела фінансування у Олексій Кулішова немає, тому він витрачає на іонізатор майже всю свою пенсію. А майстерні йому служать 2 гаража, які належать йому з зятем.