Вчені  Мельбурнського королівського технологічного університету провели дослідження, щоб визначити, яка музика допоможе комфортно прокинутися і зарядити бадьорістю на весь день. Про це повідомляє  Plos One.

Кожен учасник отримав анкету, в якій повинен був вказати мелодію, під яку він віддає перевагу прокидатися, а потім порівняти рівень тривоги, яку він відчув, з  критеріями інерції сну.

Інерція сну - це психологічний стан, який характеризується  тимчасовим зниженням працездатності, що виникає під час пробудження.

Уроки бодрости на весь день

Популярні новини зараз

Ольга Цибульська в напівпрозорому боді засвітила пишний бюст

Колишня дружина Потапа продемонструвала, чого він позбувся, коли пішов до Каменських

Колись найкрасивіша жінка світу змінилася до невпізнання: Оксану Федорову перестали впізнавати навіть знайомі (ФОТО)

З Галини Сергіївни в фігуристу блондинку: вже 25-річна зірка «Татусевих дочок» Єлизавета Арзамасова показала, якою стала роки тому (ФОТО)

Показати ще

Результати онлайн-опитування 50 добровольців, які взяли участь в експерименті, показали, що різкі звуки будильника, які раптово порушують тишу, здатні налякати і порушити роботу мозку, а також підвищити рівень ранкової слабкості.

Автори дослідження відзначили, що в свою чергу мелодійні звуки здатні поліпшити працездатність і подарувати заряд бадьорості на весь день.  Пісні  «Close to Me» The Cure та «Good Vibrations» The Beach Boys допоможуть плавно і ефективно перейти від інерції до стану неспання.

Опитування також показало, що тривалість сигналу будильника і рівень гучності ніяк не вплинули на інерцію сну, яку відчували учасники.

Кращі спортивні вправи для бадьорого ранку

Доктор наук Стюарт Макфарлейн пояснив, що ранкове нездужання  - серйозна проблема сучасної людини.  Якщо прокидатися неправильно, то ефективність роботи може погіршитися на період до 4 годин. 

Експерти вважають, що результати дослідження будуть особливо корисні тим, чия робота пов'язана з уважністю і пильністю: працівникам швидкої допомоги, пожежних, пілотам і т. д., і допоможуть вибрати правильну мелодію будильника. 

Нагадаємо, що деякі кімнатні квіти протипоказано тримати в будинку. Вони є сильними енергетичними вампірами і витягають життєві сили з домочадців. Детальніше читай в матеріалі.

Дивись відео про те, як правильно прокидатися:

Більше цікавих матеріалів ти можеш прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн