У своєму Facebook-блозі Уляна Супрун розповіла, чому немає сенсу застосовувати оксолінову мазь:

  Діюча речовина оксолінової мазі — оксолін, який відомий в суспільстві як противірусний засіб, що начебто знищує мікроби в організмі. Насправді ж він не має доведеного противірусної дії. Так само цієї дії не мають ніякі ефірні масла або екстракти, які додають в мазі.

Оксолінова мазь

«Замість цибулі їжте кропиву»: новий ради від Уляни Супрун

Популярні новини зараз

Колишня дружина Потапа засвітила пишний бюст на відео

"Ми не одна велика сім'я": Горова розповіла, як її діти ставляться до Каменських

"Моя свідомість довго не могло прийняти це": Олена Кравець вперше розповіла про втрату двох дітей

Лера Кудрявцева розсекретила таємного сина Дмитра Шепелєва – про це не знала навіть Жанна Фріске

Показати ще

Потрапляючи в ніс, така мазь просто блокує носовий хід і утруднює дихання. Якщо це дитина, яка має відносно менший носовий хід, дихання блокується ще більше, вона відчуває себе некомфортно, починає лізти руками до носа — що в свою чергу лише провокує занесення інфекції в організм.

Поверхня слизової оболонки носа, повинна постійно омиватися рідкої слизом. Так вона очищається — це захисна система нашого організму. Якщо ми гарненько намажемо там маззю, слизова не зможе “почиститися” від частинок пилу, диму або тих же збудників респіраторних інфекцій. Навпаки, на неї весь цей мотлох тільки сильніше буде налипати. Тому, намазуючи ніс будь-якими мазями, ми лише підвищуємо шанси захворіти, а не захищаємо себе. — зазначила Супрун.

Доктор Комаровський розвінчав найпоширеніший міф про вагітність

Оксолінова мазь

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.