Як показало дослідження британських вчених, максимум своїх амбіцій і бажань людина відчуває в 33 роки. Саме в цьому віці ми буваємо найбільш мотивованими і спрямованими до досягнення намічених цілей, так як саме в цей період кар'єрний шлях починає стрімко розвиватися, а ще міцне здоров'я цьому сприяє.

Вчені з'ясували, у якому віці людям легше всього досягти успіху

У 33 осіб впевнений у собі, володіє максимальним рівнем енергії та позитивним поглядом на життя - такі результати показало опитування, в якому взяли участь 2 тисячі жителів Великобританії.

Цікаво, що найбільш значною перешкодою на шляху до досягнення успіху учасники опитування назвали лінь. У зв'язку з цим психологи закликають людей ставити більш реалістичні завдання в житті, щоб потім не зіткнутися з розчаруванням і депресією.

Популярні новини зараз

Дружина Притули похвалилася витонченою фігуркою: як виглядає улюблена жінка скандального телеведучого

У білій хустині: Тіна Кароль вразила чуттєвими виразом обличчя своїх шанувальників

Кинула Дана Балана? Тіна Кароль зробила несподівану заяву

Наташа Корольова показала сина від Тарзана: йому вже 18 років і він дуже схожий на батька, фото і відео

Показати ще

Названо продукти, що підвищують тестостерон

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн