Результати нового дослідження опубліковані на сторінках журналу Medical Journal of Australia. На думку його авторів, медики марно діагностують 42% пухлин простати, 42% нирок, 73% щитовидної залози, 58% меланом і 22% інвазивних меланом у чоловіків, що, в цілому, складає 24% всіх діагнозів.

У жінок це 22% пухлин грудей, 58% нирок, 73% щитовидної залози, 54% меланом, що становить 18% онкологічних діагнозів.

Проаналізувавши зміни абсолютних ризиків протягом життя захворіти пухлинами простати, грудей, нирок, щитовидної залози та меланоми, вчені з'ясували, що кожен рік лише в Австралії марно ставиться 11 тисяч ракових діагнозів у жінок і 18 тисяч у чоловіків.

Онкологія

За їх словами, регулярні перевірки на рак часто виявляють набагато більше нешкідливих або доброякісних пухлин, що призводить до інтенсивного лікування, хірургічних операцій і хіміотерапії, які діють на людське здоров'я більше шкоди вони можуть завдати, ніж сам рак.

Популярні новини зараз

В ній тече турецька кров: Ані Лорак показала дочку від колишнього чоловіка

Тарзану на радість: Наташа Корольова ледь не розгубила свій важкий бюст з крихітного топа - фото

«Колола гормони в живіт»: після випадку з Заворотнюк Лєра Кудрявцева відверто розповіла про ЕКО

Вона вже зовсім доросла: як зараз виглядає єдина онука Пугачової Клава Земцова

Показати ще

Так як визначити, який рак не потребує термінового лікування, а який представляє реаьную загрозу життя людини, важко, медики воліють лікувати онкохвороби у всіх випадках   зазначили автори проекту. 

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Дивись відео, в якому онколог відповідає на найпопулярніші питання про рак:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн