На даний момент число інфікованих новим коронавірусом в Китаї становить 876 осіб. Сьогодні, 24 січня, кількість померлих від загадкової хвороби досягла 24. За словами берлінського вірусолога Крістіана Дростена, аналіз генетичного матеріалу показав, що збудником був варіант Sars. Вірус Сарса викликав глобальну пандемію в Китаї у 2002/2003 році, в якій захворіли 8 000 осіб, померло близько 800 осіб. Коронавірус 2019-nCoV, який виник у китайському місті Ухань, вже проник на територію США, Таїланду, Південної Кореї, В'єтнаму і Саудівської Аравії.

Число тих, що заразилися новим різновидом коронавіруса в столиці Китаю досягло 34, тільки в період з 14.00 до 17.00 підтвердилися п'ять нових випадків. У зв'язку з цим, ділянка Великої Китайської Стіни біля Пекіна закриють для відвідувань.

Новий коронавірус в Китаї

Доктор Комаровський пояснив, чи варто українцям боятися китайського коронавіруса

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук вже виступив з офіційною заявою про епідемію китайського коронавіруса. Чиновник заявив, що причин для паніки в українців немає, і МОЗ прийняв всі необхідні заходи для запобігання розповсюдження вірусу на території країни.

"На сьогодні жодних підстав для переживань в Україні немає, немає жодного підтвердженого, зафіксованого випадку такого захворювання на території України". - зазначив Гончарук.

Вірус в Китаї

Уляна Супрун розповіла, як врятуватися від китайського коронавіруса

Тим часом, у Мережі з'явилися моторошні відео, зняті в китайських містах, де активно поширюється вірус. На них видно, як люди раптово падають без свідомості:

Нагадаємо, раніше державний комітет з питань гігієни і охорони здоров'я Китаю опублікував звіт, в якому повідомляється вік людей, які померли від нового коронавіруса. Дізнатися, хто схильний до нової хвороби, можна, перейшовши за ссылке.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн