Колишні пацієнти психіатричних лікарень розповіли журналістам ток-шоу «Говорити Україна», як у стінах закладу постраждали від фізичних і моральних знущань, принижень і про те, що стали жертвами незаконних медичних дослідів.

«Все, що там відбувалося, про це знав весь колектив, і це було як належне. Це страшно, що люди стали звірами. В кімнаті було велика кількість оголених жінок, босоніж стояли на холодній підлозі, виробляли свою нужду на місці, від цього в приміщенні був жахливий запах. Одна з підопічних в іншій кімнаті мила підлогу. Щоб пацієнти не бігали по території, їх увечері закривали», - каже Руслан, який проводив розслідування у психоневрологічному інтернаті у Вінницькій області, де постраждав від рук медиків його брат.

Які психічні хвороби передаються генетично: "небезпечна" спадковість

У програмі надали особистий щоденник колишнього співробітника київського психоневрологічного інтернату, який розповів про страшні методи, якими діяли його колишні колеги.

Популярні новини зараз

Погода на вихідних 22-23 лютого розчарує українців: в яких областях очікувати найнеприємнішого?

Анастасія Волочкова зізналася, що одного разу з нею зробили в гінекологічному кабінеті – ходити до лікарів більше не буде

У весільній атмосфері: дружина Олега Винника опублікувала фото в білій сукні і з посмішкою на обличчі

Ані Лорак вперше показала обличчя без макіяжу: не таке, як на фото в соцмережах

Показати ще

За словами чоловіка, пацієнтів наколюють різними психотропними препаратами, після цього люди стають, як овочі. Він підтвердив, що на хворих випробовували препарати. Людей після ін'єкцій виводять на холод. В інтернаті немає туалету і навіть постільної білизни. Протягом року в закладі померло від побоїв кілька пацієнтів. Частіше стають жертвами самотні підопічні.

«Завідувач відділенням тримає весь інтернат в страху. У деяких пацієнтів немає батьків, щоб захистити їх від санітарів. Стався випадок, коли зґвалтували підопічного. Взагалі кожен місяць в закладі - небіжчик», - йдеться в щоденнику.

Олексій Суханов

Журналістам чоловік розповів, що в одному з медичних закладів існує так званий «план смерті».

«Тут щомісяця вбивають пацієнтів. Це такий план. Хворим дають препарати, що мають побічні ефекти на різні органи і лікар про це знає. Медсестра сказала: «Так, план є, щомісяця помирає людина. Статистика - 17-18 осіб повинні померти». Там мовчки все робиться», - каже колишній співробітник психоневрологічного інтернату.

«Я вибрав шлях в один кінець»: Олексій Суханов про дитинство, переїзд в Україну і ставлення до гомосексуальності

Журналісти «Говорити Україна» дізналися жахливі подробиці перебування здорових людей у психіатричних установах, оприлюднили шокуюче відео, умов, в яких живуть пацієнти і на приховану камеру зняли діалог з лікарем, який розповів, як відправити родича в медичний заклад. Всі матеріали будуть передані в правоохоронні органи для подальшого розслідування.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн