На своїй сторінці в Instagram популярний лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає поради молодим батькам. Цього разу фахівець розповів, можна приправляти дитячу їжу спеціями:

Саме головне — щоб дитині подобалося і не було ніяких негативних проявів. А в цілому це просто кулінарні вподобання вашої конкретної сім'ї, ваші харчові традиції та звички. Дитина живе за законами сім'ї: якщо це зручно батькам, якщо це люблять тато і мама, якщо це безпечно — на здоров'я. Це не шкідливо. ⠀

Єдине, що ви повинні знати і розуміти: діти набагато краще дорослих відчувають смаки — у них значно більше смакових рецепторів мовою. Тому помірний смак для вас — це досить інтенсивний смак для дитини. Але ще раз повторюся: якщо дитині подобається і проблем ніяких немає — на здоров'я, я за таке харчування.

Дитяче харчування

Популярні новини зараз

Тарзану на радість: Наташа Корольова ледь не розгубила свій важкий бюст з крихітного топа - фото

Сильно схудла після весілля Ані Лорак знялася для журналу

Стати конкуренткою Роксолани могла не кожна: якими насправді були наложниці султанського гарему

Султан Сулейман здає позиції: турецькі актори Халіта Эргенч і Нур Феттахоглу опинилися за кордоном більш популярними, ніж у себе на батьківщині

Показати ще

Доктор Комаровський розвінчав найпоширеніший міф про вагітність

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн