Згідно з методикою схуднення доктора Ковалькова, існує три обов'язкових типу продуктів у щоденному раціоні:

Перший тип: продукти, на перетравлення яких організм витрачає більше енергії, ніж отримує. До них відноситься селера, капуста (в тому числі, квашена) і деякі інші овочі. Є ці продукти варто тільки сирими, так як при нагріванні клітковина в їх складі руйнується.

Селера

Другий тип: продукти, які тим чи іншим чином впливають на виділення або підвищення чутливості до інсуліну, що сприяє ефективному розщепленню жирів. До таких продуктів можна віднести корицю, грейпфрут і зелені яблука.

Зелені яблука

Популярні новини зараз

""Тягнути" на собі всю сім'ю": багатодітна Марія Порошина розповіла про сімейних відносинах

"Кошовий у сказі": Олена Кравець в порожньому залі жорстко висміяла ситуацію в країні

Купальник врізався в інтимне місце: добірка найбільш пам'ятних купальників 70-річної Алли Пугачової – в молодості була ще тією оторвою (ФОТО)

Як зараз виглядає особлива донька Лоліти Мілявської: рідкісні фото 21-річної киянки

Показати ще

Третій тип: продукти, що підсилюють термогенез і питома основний обмін (підвищення температури тіла і прискорення витрати енергії). До таких продуктів відноситься червоний пекучий перець. Однак є його жменями не треба: достатньо додати невелику кількість улюблене блюдо.

Вчені назвали найбільш токсичний фрукт

Дивись відео, де лікар-дієтолог Світлана Фус відповідає на найбільш цікаві і важливі питання про харчування:

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн