Стоматолог Ярослав Заблоцький в студії КЛАТЧ ОНЛАЙН розкрив секрети голлівудської посмішки, розповів про лікування зубів у дітей і дорослих, седації, брекетах і імплантатах, а також дав безцінні поради, як зберегти здоров'я зубів і заощадити на їх лікуванні.

Ярослав Заблоцький

— зокрема, доктор відповів на частий питання про те, якими препаратами можна полегшити зубний біль: Зубний біль має дуже багато причин. Зокрема, причиною може бути і запалення ясен, тому "глушити" її медикаментами не варто. Можна тимчасово знеболити зуби препаратами, які ви приймаєте, коли у вас болить голова. Але набагато простіше - просто чистити зуби і вчасно відвідувати стоматолога.

Зуби

Найпоширеніший міф про чищення зубів: про це повинен знати кожен

Дивись відео, де відомий стоматолог Ярослав Заблоцький відповідає на запитання про здоров'я та лікуванні зубів:

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн