На своїй сторінці в Instagram популярний лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає поради молодим батькам. Цього разу фахівець розповів, до чого може призвести лікування хворого живота грілкою:

Хлопців, дивіться, при деяких станах, наприклад, при гнійно-запальних процесах у кишечнику, наприклад, при гострому апендициті, грілка може призвести до розриву запалення апендикса і до перитоніту. Тому грілку на живіт може призначити тільки лікар. Грілка на живіт і мама протипоказані один одному. Всі. Забули слово грілка на живіт, поки це слово не вимовив лікар.

Доктор Комаровський розвінчав найпоширеніший міф про вагітність

Популярні новини зараз

Алан Бадоєв оприлюднив закулісні кадри з Лободою і Барських напередодні їх поцілунку

Сучасний гардероб «старіючої Барбі»: 48-річна Кудрявцева похвалилася новим одягом

Дружина Олега Винника вийшла з тіні артиста, щоб заспівати пісні, які він написав для неї

Тоді і зараз: як змінилися дівчатка, що зіграли Женю в серіалі "Свати"

Показати ще

Кольки у дитини

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн