Дослідники з Каліфорнійського університету (США) прийшли до висновку, що виробництво крабових і рибних паличок завдає істотної шкоди не тільки навколишньому середовищу, але і людям.

Фахівці назвали вид риби, який не можна купувати

За словами вчених, забруднення атмосфери сприяють судна-контейнеровози, що доставляють рибу на заводи і фабрики, де виробляються улюблені багатьма рибні палички і штучне крабове м'ясо «сурімі». Ці судна споживають велику кількість дешевого, низькосортного палива, яке виділяє в атмосферу велику кількість діоксиду сірки - не самого нешкідливого для здоров'я речовини.

Крабові палички

Таким чином, судноплавство шкодить не лише екології, але й здоров'ю людини: велика концентрація шкідливих речовин призводить до виникнення серцево-судинних і онкологічних захворювань.

Популярні новини зараз

Пугачова зізналася в таємниці, яку зберігала десятиліттями: в ті часи таке вважали зрадою

Дружина Потапа приховала вагітний живіт за об'ємною одягом: фотофакт

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Вона вже зовсім доросла: як зараз виглядає єдина онука Пугачової Клава Земцова

Показати ще

Вчені назвали найбільш токсичний фрукт

Дивись відео, де лікар-дієтолог Світлана Фус відповідає на найбільш цікаві і важливі питання про харчування:

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн