Фахівці Каролінського університету з'ясували, що власники першої групи крові набагато рідше хворіють на рак в цілому. Однак саме люди з цією групою крові більш схильні до захворювання на рак товстої кишки.

Щоб прийти до такого висновку, науковці протягом 35 років вели спостереження за станом здоров'я майже 1,1 мільйона чоловік. В результаті було виявлено, що між групами крові та ризиком захворіти на рак існують різні кореляції.

Лікування раку

Гриби допомагають? Онколог розповів, чим загрожує лікування раку нетрадиційними методами

Популярні новини зараз

"Відпустила минуле?": колишня дружина Потапа публічно зізналася в любові красеня-чоловіка

22-річна падчерка Потапа вразила відвертим образом без нижньої білизни і в туфлях на підборах - фото

Коханка Меладзе показала соковиті вигини у білизні і панчохах: Брежнєва скрипить зубами від заздрості

Він помер: актриса серіалу "Свати" повідомила про непоправну втрату

Показати ще

У власників другої групи крові підвищений ризик розвитку раку шлунка. У людей з третьою групою крові спостерігається найвищий ризик раку підшлункової залози, а у власників четвертої - нирок.

Рак

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Дивись відео, в якому відомий онколог відповідає на найпоширеніші питання про рак:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн