Дослідники з Національного наукового агентства Австралії вирахували, що максимальна природна тривалість життя людини становить всього 38 років. Саме стільки може прожити людина, якщо повністю відмовиться від медичної допомоги.

Це вдалося дізнатися, використовуючи простий метод прогнозування тривалості життя видів з використанням геномів.

Тривалість життя людини

Вчені з'ясували, що тривалість життя хребетних, скоріше всього, визначається щільністю зміни ДНК, що називається метилированием ДНК.

Популярні новини зараз

29 років, а фігура як у 10: Олена-Крістіна Лебідь похвалилася худими формами в купальнику

Зірка "95 Кварталу" Олександр Пікалов розповів про залежність

Сильно схудла після весілля Ані Лорак знялася для журналу

Стати конкуренткою Роксолани могла не кожна: якими насправді були наложниці султанського гарему

Показати ще

Що відчувають люди перед смертю: унікальне дослідження вчених

Цей же метод фахівці використовували, щоб виявити природну тривалість життя давно вимерлих видів, таких як шерстисті мамонти і неандертальці, вік яких склав 37,8 року.

Лікарі назвали 5 ознак того, що старість людини буде важкою

Дивись цікаве відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн