Вчені з'ясували, що реліктова рослина гінкго (Ginkgo biloba), що має специфічні тканини, здатна до неперервного зростання протягом сотень і тисяч років. Про це повідомляє науковий журнал Proceedings of the National Academy of Sciences.

Гінкго білоба

З'ясувалося, що з часом рівень гормонів і активність генів дерева, пов'язаних зі стійкістю до хвороб, а також факторів транскрипції, які беруть участь у загибелі клітин, не змінюються.

В Індії жінка прокинулася під час власного похорону

Популярні новини зараз

Згубив не рак: безутішний батько Жанни Фріске розповів таємницю доньки, про яку вона воліла мовчати

Прикмети на 29 січня — день Петра: сьогодні можна дізнатися, що станеться в недалекому майбутньому

Іванка Трамп в шикарній сукні з'явилася на вечірці у найбагатшої людини планети

Нове фото 72-річної Ротару розбурхало Мережа: поправилася і постаріла

Показати ще

Гінкго білоба

Як виявилося, вторинний ріст дерева (пов'язаний з розгалуженням стовбура і коренів) не припинявся в період між 10-річчям і 600-річчям гінкго. Це вказує на те, що судинний камбій (тканина, яка забезпечує зростання рослини в товщину) може зберігати здатність до зростання протягом сотень років і тисячоліть, а також уникати старіння на рівні всього організму.

Вчені виявили страшну знахідку в мумії дворічної дівчинки

Дивись пізнавальне відео по темі:

Нагадаємо, в березні 2019 року родичі зниклої 35 років тому дівчинки отримали анонімний лист, в якому відправник повідомив про те, що останки Орланді можуть бути заховані на Тевтонський цвинтарі, на могилах двох німецьких принцес. У посланні були вказані орієнтири: можливе поховання знаходиться біля статуї ангела з книгою. Однак розкривши могили, дослідники виявили те, що шокувало навіть досвідчених сищиків. Детальніше про цю історію читай тут

Сучасні технології дозволяють нам дізнатися більше не тільки про майбутнє, а й про минуле.  Вчені відтворили зовнішність легендарної Нефертіті з допомогою 3D-сканування. Виявилося, що єгипетська цариця зовсім не була красунею. Робота проводилася в Університеті Брістоля (University of Bristol) під керівництвом єгиптолога Ейден Додсон (Dr Aidan Dodson). Сам бюст зробила палеохудожница Елізабет Дейнс (paleoartist Elisabeth Daynes). Побачити, як насправді виглядала Нефертіті, тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн