Дослідження на визначення ознаки високого IQ провели вчені з Університету Флориди.

Вони зібрали вибірку студентів університету. Експериментальна група складалася з 60 чоловік.

Перед експериментом вчені визначили рівень IQ кожного випробуваного. Для цього студенти проходили анкету, в якій містилися складні завдання, які їм належало вирішити і вибрати один правильний варіант.

В подальшому учасників групи відпустили додому, при цьому надівши на кожного фітнес-браслет. Це було необхідно, щоб визначити рівень активності кожного випробуваного.

Результати дослідження виявилися дуже незвичайними.

Популярні новини зараз

Колишня Потапа назвала його головний недолік в ліжку: Насті Каменських не пощастило

Тіна Кароль засвітила обручку на безіменному пальці: весілля з Даном Баланом відбулося

Тодоренко в прозорому купальнику показала розкішні форми, якими підкорила Топалова: "ух, яка..."

У картатому піджаку на голе тіло: дружина Кошового зачарувала шанувальників стильним образом

Показати ще

З'ясувалося, що студенти з більш високим рівнем IQ (це показник інтелекту) виявилися менш активними, ніж люди з більш низьким інтелектом.

Названа перша ознака високого емоційного інтелекту: вона властива тільки деяким людям

Лінь — один з ознак високого інтелекту.

Досліджували прийшли до висновку, що лінь є одним з ознак високого інтелекту.

це Пояснюється тим, що «думаюча» людина не страждає від нудьги. Він занурений в себе, перебуває в своїх думках, розмірковує над багатьма речами. Такій людині не нудно залишатися на самоті і бути наодинці з собою. Розумна людина не намагається урізноманітнити своє життя подіями, бо все найважливіше та найцікавіше відбувається в його голові.

А ось студенти з більш низьким рівнем IQ показали і більшу активність. Їм ставало нудно наодинці з собою, тому вони робили більше дій, вели більш активне життя і всіма способами вносили різноманітність у свій побут.

Таким чином, вчені прийшли до висновку, що лінь — один з ознак високого інтелекту.

Втім, дослідники підкреслюють, що інтелект ніяк не виправдовує малорухливий спосіб життя. Так, розумним людям не нудно наодинці з самими собою. Але рух — це життя і здоров'я. Тому спорт і помірні фізичні навантаження необхідні кожній людині, щоб добре себе почувати.

Клітини мозку починають поїдати самі себе: вчені виявили фактор, що знижує інтелект

Дивись відео і дізнайся про 10-ти прихованих ознак геніальності:

Також читай про те, медики назвали продукти, які не просто корисні для мозку, але і змушують його працювати швидше, виконуючи все більш складні операції. Дізнайся, з чого складається дієта геніїв і інтелектуалів.

А ще дізнайся про те, що вчені назвали харчову добавку, яка згубна для мозку. Її вживають всі, але у великих кількостях вона здатна викликати незворотні процеси. Переходь по посиланню і дізнайся, що таке ми їмо, що вже в досить молодому віці змушує наш мозок передчасно старіти.

Більше цікавих матеріалів можна читати на Clutch!

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн.