За словами вчених, низький інтелект дітей, що живуть в місті, пов'язаний з згубним впливом брудного повітря.

Фахівці з Каліфорнійського університету провели експеримент з тестами на інтелект, в якому взяли участь більше тисячі дітей. Результати дослідження показали, що знижений рівень IQ у міських дітей у порівнянні з сільськими пов'язаний з поганим станом екології у великих містах.

Дитячий інтелект

Автори проекту встановили, що основною шкоду міським дітям наносять частинки під назвою РМ10. Ці частинки дуже дрібні, тому легко проникають в організм матері і впливають на плід. Вони здатні викликати запальні процеси в плаценті, заважаючи їй правильно функціонувати. Плід в результаті недоотримує живильні речовини і кисень, і це негативно позначається на його розвитку.

Популярні новини зараз

Нове фото 72-річної Ротару розбурхало Мережа: поправилася і постаріла

Після чуток про вагітність Ані Лорак заінтригувала заявою: «на вас чекає сюрприз»

На очах у Дана Балана: учасник «Голосу» мило поцілував Тіну Кароль у щічку (ВІДЕО)

Від ганьби відділяє один незручний рух: Каменських прикрила бюст топом на тонесеньких бретелях

Показати ще

Вчені назвали групу крові, власники якої рідше хворіють на рак

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн