Дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Drug Research, показало, що куркумін покращує кровообіг і зменшує кількість жиру в печінці, тим самим забезпечуючи здорове стан органу.

Ультразвукове сканування печінки показало, що у трьох з чотирьох людей, які брали куркумін, суттєво покращувався загальний стан печінки, тоді як прогрес серед контрольної групи склав лише 4,7%. 

Також виявлено, що куркумін здатний запобігати транспортування поживних речовин до новоутворень, за рахунок чого ракові клітини знищуються.

У рамках дослідження вчені проаналізували наукові дані про властивості куркумину, опубліковані з 1924 року. Всього експертами було відібрано 12 595 звітів, з яких вони виділили 4 738 задокументованих свідчень, де конкретно розглядалося вплив куркумину на рак.

Популярні новини зараз

В білизні і напівпрозорому халаті: Тіна Кароль підкорила Мережа пікантним образом

У білій хустині: Тіна Кароль вразила чуттєвими виразом обличчя своїх шанувальників

Пережила Жанну Фріске і точить зуб на Катерину Тулупову: у Мережі з'явилася перша дружина Дмитра Шепелєва – її ім'я і фото

У весільній атмосфері: дружина Олега Винника опублікувала фото в білій сукні і з посмішкою на обличчі

Показати ще

Куркума

У результаті вчені з'ясували, що куркумін в лабораторних умовах допоміг призупинити зростання восьми типів раку-молочної залози, легенів, крові, шлунка, підшлункової залози, кишечника, кісткового мозку і простати.

Відомий онколог розповів, можна безкоштовно вилікувати рак в Україні

Вчені назвали найбільш токсичний фрукт

Дивись відео, де лікар-дієтолог Світлана Фус відповідає на найбільш цікаві і важливі питання про харчування:

Нагадаємо, що велика кількість овочів і зелених листя в салаті ще не робить його "здоровим". Деякі інгредієнти можуть повністю анулювати його користь. Про це розповіла дієтолог з Нью-Йорка Бріджит Зайтлін. Спеціаліст назвала чотири продукту, додавати які в салат не варто ні в якому разі. Докладніше дивися тут.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн