Довжина деяких частин нашого тіла дає можливість передбачати ймовірність розвитку цілого ряду захворювань. Про це свідчать результати дослідження, результати якого опубліковані в American Journal of Human Biology.

Про що може свідчити довжина окремих частин тіла?

  • Якщо вказівний палець жінки довший безіменного, вона вступить в менопаузу пізніше, а якщо коротше, то буде схильна до депресій протягом життя.
  • Відносно короткі ноги по відношенню до тулуба свідчать про підвищений ризик зайвої ваги, хвороб серця, діабету другого типу та проблем з печінкою.

Довжина пальців

  • Володарям занадто довгих ніг загрожують пухлини простати і яєчок (у чоловіків), а також рак грудей, пухлини ендометрію (у жінок) та злоякісні новоутворення кишечника (представникам обох статей). Крім того, у людей з довгими ногами на 20% вище ризик розвитку деменції.
  • Чим вище дівчина, тим вище ризик розвитку раку. Статистика показала, що високі жінки на 64% частіше вмирають від раку, у порівнянні з тими, чий зріст не перевищує 152 див.
  • Високі чоловіки набагато рідше стикаються з інфарктами, але частіше схильні до раку простати.

Відомий онколог назвав єдиний спосіб профілактики раку

Дивись відео, в якому відомий онколог відповідає на найпоширеніші питання про рак:

Популярні новини зараз

Дружина Потапа змінила зовнішність: Настя Каменських збільшила губи і відростила густі брови - фото

ЗМІ: Мати Анастасії Заворотнюк ненавидить Петра Чернишова – у Мережі обговорюють черговий сімейний інцидент

Сильно схудла після весілля Ані Лорак знялася для журналу

Дан Балан вперше показав дітей: хлопчик і дівчинка (відео)

Показати ще

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн