Так, вчений стверджує, що після смерті душа людини не зникає, а починає існувати в іншому вигляді.

Шон Керролл

Свою думку Керролл підкріплює квантової теорії поля. Він пояснює, що "душа" - це лише збори ряду атомів, електронів та інших субатомних частинок. Після смерті ця "суміш" перестає утримуватися зовнішньою оболонкою (тілом), із-за чого субатомні частинки розлітаються по різних полів Всесвіту.

«Усі складники людської свідомості просто розлітаються по своїх місцях, але не зникають зовсім. Така поведінка частинок може підтверджувати існування і інших нематеріальних речей, таких як рай чи пекло, які в контексті теорії можуть бути невидимими квантовими об'єктами нашого Всесвіту», - заявив Шон Керолл.

Популярні новини зараз

Дружина Притули похвалилася витонченою фігуркою: як виглядає улюблена жінка скандального телеведучого

У білій хустині: Тіна Кароль вразила чуттєвими виразом обличчя своїх шанувальників

Пережила Жанну Фріске і точить зуб на Катерину Тулупову: у Мережі з'явилася перша дружина Дмитра Шепелєва – її ім'я і фото

Кинула Дана Балана? Тіна Кароль зробила несподівану заяву

Показати ще

Вчені розповіли, як визначити ризик розвитку раку у конкретної людини

А що ти думаєш з цього приводу?

Дивись захоплююче відео по темі:

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн