Так, дослідники встановили, що чоловіки з маленькою довжиною кроку на 40% частіше стикаються з імпотенцією

Вчені проаналізували дані 324 добровольців, уважно вивчивши особливості їх ходи. Розрахунки виконувалися за наступною формулою: відстань, пройдену за два кроки (в сантиметрах), ділиться на зростання (в сантиметрах). Як правило, такий параметр використовується для оцінки балансу, гнучкості і м'язової сили ніг – важливих фізичних маркерів старіння.

Еректильна дисфункція

Експерти з'ясували, що у чоловіків з невеликими кроками довжина подвійного кроку становила в середньому 1,53 м, тоді як у чоловіків з широкими кроками - 1,66 м. Ті, чию ходу можна було назвати "семенящей", частіше страждали від еректильної дисфункції.

Вчені назвали самий корисний напій для чоловіків

Популярні новини зараз

У білій хустині: Тіна Кароль вразила чуттєвими виразом обличчя своїх шанувальників

Нареченого Ольги Бузової Давида Манукяна підловили на зраді з колишньою дівчиною: нарешті показав своє справжнє обличчя

Погода на вихідних 22-23 лютого розчарує українців: в яких областях очікувати найнеприємнішого?

Нова конкурентка Каменських: дружина Олега Винника в ультракоротком міні засвітила ідеальну фігуру

Показати ще

Вчені пояснюють це явище тим, що короткий крок нерідко корелює зі слабкими м'язами тазового дна, які підтримують сечовий міхур, кишечник, а також задіяні в реалізації статевої функції. При більш довгих кроків спостерігається поліпшене кровопостачання органів тазу, що сприятливо позначається і на потенції, передає портал MedAboutMe.

Дивись відео по темі:

Як відомо, зловживання алкоголем і шкідливою їжею знижує працездатність печінки, із-за чого в організмі людини може розвинутися цілий ряд серйозних патологій. Але є і корисні продукти, які підтримують здоров'я цього органу. Детальніше читай, перейшовши за посилання.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн