На своїй сторінці в Instagram популярний лікар-педіатр Євген Комаровський часто дає поради молодим батькам. В цей раз спеціаліст пояснив, чому одноразові погузники - необхідна річ в будинку, де є маленька дитина.

"Якщо ви сумніваєтеся, чи потрібні вашій дитині одноразові підгузники, то поставте питання інакше: чи потрібні одноразові підгузники вам? Чи зможуть вони поліпшити ваше життя? ⠀

Однозначно зможуть! Ви збережіть в чистоті улюблені речі. Ви заощадите сотні годин, пов'язаних з пранням, сушінням, прасуванням та нескінченними переодяганнями. Ви зможете витратити цей час на себе, на свій сон, свій відпочинок. Ви отримаєте додаткові можливості для прогулянок зокрема і активного способу життя взагалі. ⠀

Саме такими — спокійними і відпочилими — ви найбільше потрібні вашим дітям. Не перетворюйте батьківство в подвиг. Користуйтеся одноразовими підгузками". - радить лікар.

Дитина у підгузку

Популярні новини зараз

«Йду назавжди»: Ані Лорак зробила несподівану заяву

«Збрила брови»: Віра Брежнєва після розлучення з Меладзе кардинально змінила образ

Хворий на рак Борис Корчевников зізнався, що його зненавиділи колеги по цеху з дивною звички

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Показати ще

А що ти думаєш з цього приводу?

Доктор Комаровський розповів про фатальну помилку більшості пацієнтів

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн