Вчені з Норвегії, Німеччини і Данії провели незвичайне дослідження, участь в якому взяли добровольці з 35 різних країн. Результати роботи міжнародної групи були представлені в рамках п'ятого конгресу Європейської академії неврології, передає Medicalxpress.

У рамках дослідження учасники поділилися спогадами, пов'язаними з передсмертним станом, яке коли-то відчув кожен з них (наприклад, потрапивши в автомобільну аварію або переживши серцевий напад). Так, 87% добровольців розповіли про спотвореному сприйнятті часу, що виник в ризиковий для життя момент. Ще 65% відчули виключну швидкість мислення, 63% згадали про різкому загостренні почуттів, а близько 53% - про відчуття знаходження поза свого тіла.

Вчені розповіли, що відчувають люди перед настанням смерті

Примітно, що 27% добровольців зізналися, що пережитий досвід їм сподобався, тоді як решта 83% заявили, що відчуття були далеко не з приємних.

А ти щось подібне відчувала?

Популярні новини зараз

«Головна конкурентка Каменських»: колишня дружина Потапа роздяглася на публіці

"Дан Балан дав поносити": Тіна Кароль "потонула" в об'ємному светрі (фото)

Тіна Кароль цього не знала: Дан Балан публічно зізнався, що присвятив своїй коханій новий альбом

У Волочкової навчилася? Христина Асмус після розставання з Гаріком Харламовим показала непристойний позу в дверному отворі (ФОТО)

Показати ще

Як насправді виглядає смерть: унікальне дослідження вчених

Дивись відео по темі:

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.                     

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн