Холестерин - це органічне з'єднання, яке присутнє у всіх клітинних мембранах людини. В нормі він бере участь у процесах життєдіяльності, як і інші микросоединения в тілі людини. Однак експерти також виділяють "поганий" холестерин, який підвищує ризик розвитку насамперед захворювань серцево-судинної системи. До факторів, які можуть провокувати появу, відноситься куріння, переїдання, недостатня фізична активність, присутність в раціоні трансжирів, вживання в їжу швидких вуглеводів і багато іншого. "Поганий" холестерин викликає поява атеросклерозу, при якому прохідність судин знижується, але проявляється захворювання тільки, коли вона досягає пікових значень - 80% непрохідності. 

Підвищений рівень поганого холестерину викликає атеросклероз

Нещодавно вчені з Саудівської Аравії і Єгипту встановили, що на "поганий" холестерин в організмі людини впливає один простий продукт. доступний кожному. Овес - крупа, яка допомагає знижувати рівень цього з'єднання.

Вчені провели ряд експериментів на мишах, в ході яких встановили, що при годуванні вівсом, в м'язах у піддослідних спостерігалося помітне зниження рівня холестерину, а також прийшла в норму функція печінки. Зазначимо, що холестерин впливає на ожиріння внутрішніх органів і печент страждає однією з перших. 

Овес - це продукт, який знижує рівень холестерину в організмі

Популярні новини зараз

Не талія, а мрія: довгонога Оля Полякова показала фігуру в купальнику

Сучасний гардероб «старіючої Барбі»: 48-річна Кудрявцева похвалилася новим одягом

Дружина Олега Винника вийшла з тіні артиста, щоб заспівати пісні, які він написав для неї

"Квадратна фігура в недолугого купальнику": Регіну Тодоренко заклювали в Мережі через пляжного вбрання - фото

Показати ще

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що фахівці назвали продукти, які можуть провокувати розвиток раку кишечника. Фахівці вважають, що вплинути на майбутнє свого здоров'я може кожен бажаючий, всього лише змінивши харчові звички.  Адже саме неправильне харчування часто веде до роздратування кишечника і викликає тим самим захворювання черевної порожнини.  Люди, які притаются нерегулярно або вживають в їжу некорисну їжу більш схильні до різних інфекцій, а в перспективі і онкологічних захворювань кишечника. 

Знаходишся у пошуку нових яскравих місць для подорожей? Залишай всю суєту у своєму місті і вирушай назустріч пригодам в Південну Корею. Читай, ніж країна приваблює мільйони туристів щорічно і чому її обов'язково потрібно відвідати.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн