В останні роки у світі стало активно поширюватися мода на здоровий спосіб життя. З екранів телевизиров і смартфонів на нас дивляться щасливі і успішні обличчя людей, які піклуються про своє благополуччя і закликають избаваляться від шкідливих звичок. Проте, число онкологічних хвороб поки не зменшується. Так, однією з найпоширеніших форм раку серед чоловіків є рак легенів. По більшій мірі йому схильні літні люди, які майже все своє життя курили сигарети. Жінок з такою проблемою менше, так як старшеее покоління, майже не курить.

Ця онкологія небезпечна тим, що її важко розпізнати на ранній стадії, а тому, коли симптоми з'являються, робити що-то часто вже пізно. 

Куріння - головний чинник, за якого розвивається рак легень

Однак, окрім огляду в амбулаторних умовах, здачі аналізів та інших медичних обстеженнях, є ще один простий тест, який допоможе звернути увагу на можливе захворювання. І його можна пройти за допомогою стільця.

Виявляється, серед менш виражених симптомів раку легенів є проблеми при вставанні. Для того, щоб встати, людині з цієї онкологією потрібно докласти більше зусиль, а також з'являються проблеми із стійкістю. Таким чином проявляється синдром Ламберта-Ітона, при якому відзначається слабшанню м'язів стегон. Цей синдром виникає з-за того, що нервову систему починають атакувати клітини імунітету, що викликає слабшанню м'язів. 

Популярні новини зараз

Ось як виглядає найбільш маленька кішка в світі: навіть коли дорослішає, завжди залишається кошеням

«Розбила два серця»: Лазарєв висловився про нового партнера вагітної Лорак, яка пішла від Єгора Гліба

Асмус після зради Гаріку Харламов публічно «задерла ноги: з'явилися фото

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Показати ще

Як розпізнати рак легенів на ранній стадії

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми розповіли, що фахівці назвали продукти, які можуть провокувати розвиток раку кишечника. Вчені з Німецького науково-дослідного інституту раку (DKFZ) провели ряд досліджень і з'ясували, що за останні роки статистика захворювань на колоректальний рак у людей після 50 років тільки зростає. Фахівці вважають, що вплинути на майбутнє свого здоров'я може кожен бажаючий, всього лише змінивши харчові звички. 

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн