Зима вже активно входить у свою фазу, в Києві та Україні почалися перші приморозки, а з неба то і справа мрячить дрібна крихта снігу. Але в зимових днинки теж є своя романтика. Особливо, якщо знаєш, як правильно зігріватися взимку. У цій добірці читай про способи, які допоможуть почувати себе затишніше в холодні пори.

Як зігрітися взимку?

1. Незвичайний, але дуже креативний спосіб, як допомогти теплому повітрю поширитися по приміщенню - це вентилятор. Звучить дивно і несерйозно, поки не замислитися над тим, що тепле повітря в приміщеннях, за законами фізики піднімається вгору, а холодний, будучи більш важким, опускається вниз. Так що, якщо в будинку є вентилятор, є сенс використовувати його.

2. На різдвяних ярмарках в повітрі незмінно витає аромат кориці та імбиру, а також... нагрітого вина. Звичайно, ми говоримо про глінтвейн. Алкоголь, який міститься у вині часом дійсно допомагає зігрітися, так як розширює судини і підвищує тиск. Однак, варто пам'ятати, що зігріваючий ефект триває відносно недовго, а сам по собі алкоголь - небезпечна річ, яка може спровокувати безліч ситуацій, коли ви швидше навпаки замерзнете на морозі. Ну і звичайно ж, цей спосіб підходить тільки для повнолітніх. 

Алкоголь - не самий надійний спосіб зігрітись у холоди

3. Щоб ефективно зігрітися на холоді, потрібно... послухати маму і надіти шапку. Як би там не було, але найкраща зброя проти холодів - це теплий та зручний одяг, що не стискує рухів. Тим більше, що нинішня мода надає безліч варіантів, як одягнутися не тільки тепло, але і стильно. Так що, мабуть, це найкращий із запропонованих нами способів зігрітися. 

Дивись відео по темі:

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн