Як повідомили фахівці американської компанії, що займається розробкою лікарських препаратів, що однією з причин розвитку ряду важких захворювань може бути бактерія Porphyromonas gingivalis, відкрита в 2003 році. За твердженнями дослідників, вона відповідальна за розвиток раку, діабету і деменції. Porphyromonas gingivalis живе і розмножується в ротовій порожнині і своєю життєдіяльністю провокує хвороби ясен, таких як гінгівіт, однак вона проникає і в інші органи людини також. 

Вчені з'ясували, що Porphyromonas gingivalis була знайдена в мозку пацієнта, страждав хворобою Альцгеймера. Крім цього клітини даної бактерії виявили в суглобах у людей з артритом, у страждаючих діабетом - в підшлунковій залозі, у онкохворих - в ракових пухлинах. 

Знайдена бактерія, яка може провокувати розвиток багатьох серйозних захворювань

Фахівці провели дослідження на мишах, яке довело, що ті, не будучи носіями даної бактерії, з часом починали страждати на захворювання ясен, а потім у них розвивався діабет, ревматоїдний артрит, атеросклероз, ожиріння печінки і хвороба Альцгеймера.

Бактерія, яка провокує діабет, рак, деменцію та багато іншого була знайдена в роті

Популярні новини зараз

Улюблениця султана: як насправді виглядала найкрасивіша жінка гарему Сулеймана I

«Колеться нескінченно. Вже не впізнати»: Пресняков-молодший показав свою дружину Наталю Подільську

«Вже вагітна?»: Тіна Кароль у піджаку Дана Балана сховала живіт

Вагітна Лорак прикрила плід кохання з Єгором Глібом сорочкою

Показати ще

Як підкреслили вчені, Porphyromonas gingivalis резистентна до будь-яких антибіотиків, так що знищити її неможливо. Тим не менше, дослідники з'ясували, що в організмі людини бактерія з'являється приблизно в підлітковому віці (з народження у нього її немає), так що можливо, у майбутньому вдасться створити вакцину проти неї.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше ми писали, що фахівці назвали продукти, які можуть провокувати розвиток раку кишечника.  Вчені з Німецького науково-дослідного інституту раку (DKFZ) провели ряд досліджень і з'ясували, що за останні роки статистика захворювань на колоректальний рак у людей після 50 років тільки зростає. Фахівці вважають, що вплинути на майбутнє свого здоров'я може кожен бажаючий, всього лише змінивши харчові звички.

Всі люди – маленькі боги. Кожен день ми здійснюємо дії, які впливають на нашу планету. Тому ми пропонуємо тобі пройти еко-тест, який дозволить дізнатися, шкодиш ти природі або, навпаки, допомагаєш.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйтесь на наш youtube-канал Клатч Онлайн