На своїй сторінці в Instagram Євген Комаровський часто дає поради молодим батькам. Так, доктор розповів, чому не можна лікувати ГРВІ антибіотиками:

"Чому все-таки неправильно, коли при ГРВІ призначають антибіотики? ⠀

Неправильно насамперед тому, що гостра респіраторна ВІРУСНА інфекція, тому і названа вірусною, що причина хвороби вірус, а антибіотики на віруси не діють. Навіщо ж їх призначають? Тому що є така думка у деяких людей, що коль скоро при вірусної інфекції можуть бути ускладнення, і ми почнемо пити антибіотики, то цих ускладнень не буде. Ви знаєте, ускладнення будуть все одно. Тільки вони будуть викликані бактеріями, які вціліли після призначених антибіотиків, а, отже, ці ускладнення лікувати буде набагато складніше. ⠀

Медична наука давно довела, що застосування антибіотиків при вірусних інфекціях не зменшує, а в кілька разів ЗБІЛЬШУЄ ймовірність бактеріальних ускладнень". - попередив лікар.

ГРВІ у дитини

Популярні новини зараз

«Рот, як у жаби»: Ані Лорак не впізнали після чергової пластики

Від ганьби відділяє один незручний рух: Каменських прикрила бюст топом на тонесеньких бретелях

Знайшла чоловіка постарше: Алла Пугачова підтвердила чутки про розрив з Галкіним

Йосип Пригожин показав свою коханку: вона Валерії і в підметки не годиться

Показати ще

Доктор Комаровський розповів про фатальну помилку більшості пацієнтів

Дивись відео, в якому лікар-педіатр відповідає на найпоширеніші питання про здоров'я малюка:

Нагадаємо, доктор Комаровський — відомий педіатр, «золотими» правилами імунітету якого користуються всі батьки, неодноразово різко висловлював свою думку про поведінку надто турботливих матусь. Так, він заявив, що у батьків, які «носяться» зі своїми дітьми і містять будинок в ідеальній чистоті, дитина захворіє швидше, ніж у тих, хто відноситься до своїх дітей байдужіше. Це висловлювання викликало бурю емоцій і обговорень в суспільстві, але в Євгена Комаровського свою думку на цей рахунок. Детальніше — читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн