Так, постійне відчуття втоми, слабкості і "розбитості" може сигналити про патологічні зміни, що відбуваються в організмі. Якщо людина з ранку відчуває себе бадьорим, але вже у середині дня відчуває занепад сил, слід насторожитися.

Ще один симптом – різка і раптова втрата ваги – також властива практично всім видам раку. Якщо раціон залишився тим же, а цифри на вагах стають все менше - саме час звернутися до фахівця, який допоможе виявити проблему. 

Перші симптоми раку

Ось що говорить про перших симптомів раку відомий український онколог Андрій Безносенко:

"Специфічних симптомів раку не існує. Найчастіше на ранніх стадіях він проявляється невмотивованим схудненням, загальною слабкістю, швидкою стомлюваністю і блідістю шкірних покривів. Для кожної патології є свої певні ознаки: наприклад, кров в калі свідчить про рак кишечника, ущільнення в грудях - про рак молочної залози, і так далі. Але на загальні перераховані вище симптоми варто звертати увагу." - сказав доктор.

Популярні новини зараз

Старша за нього на 6 років: син Наташі Корольової показав свою дівчину і всі ахнули

Знищить потенцію: названа страва, від якої повинен відмовитися кожен чоловік

Юлія Висоцька натякнула на одужання Маші Кончаловській: вона знову щаслива мама і дружина

Тарзану краще не бачити: спливло фото, на якому Королева бавиться з Ніколаєвим у басейні

Показати ще

Перші симптоми раку легенів: інформація, яку повинен знати кожен

Дивись відео, в якому ми задали самі цікаві питання онколога:

Напевно, всі ми колись чули історію про те, що чийсь дідусь все життя пив кріплений портвейн і курив «Біломор», працював на шкідливому виробництві, але при цьому був абсолютно здоровим, а помер у віці 97 років від нещасного випадку. І в той же час чуємо про міцне атлета тридцяти років, який регулярно тренується, не вилазячи з спортзалу, дотримується здорового способу життя і т. д., несподівано захворює на рак. Чому так сталося? Відповідь на це питання дав відомий ізраїльський онколог Цві Бернштейн на Першому форумі онкопацієнтів, який відбувся 3 лютого в Києві. Детальніше читай тут.

Більше цікавих матеріалів можна прочитати на clutch.ua.

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн