У листопаді цього року подружня пара з Великобританії здійснювала сходження на Піренеї, коли в якийсь момент почалася снігова буря. Через переохолодження 34-річна жінка відчула себе погано, а потім і зовсім втратила свідомість. Рятувальники прибули на місце тільки через дві години, коли британка не подавала ознак життя, а чоловік був упевнений - його кохана мертва.

Температура тіла жінки знизилася до 18 градусів Цельсія. Пацієнтку доставили в одну з лікарень Барселони, де лікарі провели ряд необхідних маніпуляцій з її кров'ю, а потім підвищили температуру тіла до 30 градусів. Нарешті, щоб запустити роботу серця медики застосували дефібрилятор.

Як зрозуміти, що серце не в порядку: лікарі назвали 4 зовнішніх ознаки

За словами лікарів, повернути до життя жінку вдалося завдяки низькій температурі, яка не давала мозку і тіла пацієнтки розкладатися тоді, коли її серце зупинилося. 

Популярні новини зараз

Волосся тікають з голови: Ольга Бузова засвітила величезні залисини – рятують тільки перуки

Рідке волосся і мішки під очима: як зараз виглядає головна конкурентка Лариси Доліної Ірина Отієва

Гірше Волочкової: Прохор Шаляпін почав спиватися на тлі зради коханця (Відео)

Третину життя в комі! Як себе почуває 20-річна Маша Кончаловская і чи є шанс на одужання

Показати ще

Дивись відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн