Захворювання серцево-судинної системи лідирують у світовому списку причин смерті. На жаль, про проблеми з міокардом люди часто дізнаються, коли виникають серйозні ускладнення, ігнорувати які просто неможливо.

Німецькі фахівці з'ясували, що існують певні зовнішні ознаки, поява яких сигналить про необхідність консультації кардіолога.

  • Діагональні зморшки в мочці вуха. Ця частина тіла активно постачається кров'ю. У разі порушення кровообігу (причиною може бути атеросклероз), на ній виникає діагональна складка.
  • Жировики. Невеликі жирові відкладення на шкірі рук, колін або очних повік свідчать про високий рівень холестерину в організмі, що часто стає причиною серцевого нападу або інсульту.

Біль у серці

  • Зміна кінчиків пальців. У пацієнтів з серцевою недостатністю вони починають збільшуватися в розмірі, а нігтьові пластини товщають. У медичному середовищі такі пальці іноді називають "барабанними паличками". 
  • Кільце навколо райдужної оболонки. Як правило, біле кільце навколо зовнішньої поверхні райдужної оболонки виникає як природний симптом старіння. Але поява цього симптому в людей до 45 років – явна ознака порушення ліпідного обміну, що загрожує хворобами серця.

Призводить до інсульту і інфаркту: названо найбільш небезпечний продукт в раціоні

Популярні новини зараз

Згубив не рак: безутішний батько Жанни Фріске розповів таємницю доньки, про яку вона воліла мовчати

Гірше Волочкової: Прохор Шаляпін почав спиватися на тлі зради коханця (Відео)

Нове фото 72-річної Ротару розбурхало Мережа: поправилася і постаріла

Особисте життя Ірини Білик: співачка висловилася про свої стосунки з екс-коханцями

Показати ще

Дивись пізнавальне відео по темі:

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

чи Знала ти, що перед смертю обличчя людини кардинально змінюється? Воно стає більш симетричним і красивим. А ще змінюється апетит: якщо улюблене блюдо більше не викликає бажання з'їсти його - це дуже тривожна ознака. Проаналізувавши скарги пацієнтів перед смертю, лікарі склали список симптомів, що свідчать про швидкої смерті людини. Що ще увійшло в цей список - читай, перейшовши за посилання.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн