Задишка, яка виникла в стресовій ситуації або в результаті важких фізичних фізичних навантажень, не повинно викликати побоювань. Проте якщо людина відчуває задишку навіть у стані спокою, це вже може говорити про патології. 

Задишка

Вчені провели дослідження, в ході якого простежили за станом здоров'я 1000 осіб, що скаржаться на хронічну задишку. У всіх них виникали труднощі при виконанні повсякденних завдань. Ретельне обстеження показало, що у більшості учасників дослідження є ознаки розвитку серцевої недостатності, а також прихованої форми ХОЗЛ – хронічної обструктивної хвороби легень.

Небезпечні симптоми лейкозу у дітей: те, про що повинен знати кожен батько

Популярні новини зараз

У модному сірому костюмі і пальто: Олена Зеленська захопила новим чином в Ізраїлі (фото)

Різали скальпелем без наркозу, але врятували: з'явилися подробиці про Анастасії Заворотнюк

Красуня-султанша: як в реальному житті виглядала улюблена сестра Сулеймана I

Цікава підбірка шпагатів Анастасії Волочкової, за які їй не соромно: на дереві, без одягу, на яхті (ФОТО)

Показати ще

Експерти попередили, що хронічну задишку слід розглядати як не менш важливий попереджувальний сигнал, ніж високий кров'яний тиск. І в тому, і в іншому випадку, необхідна консультація фахівця і ретельне обстеження.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше вчені провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що відрізнити багатих чоловіків можна, подивившись на їх руки. Експерти посилаються на проаналізовані ними дані за правочинами, вчиненими на лондонських біржах. З'ясувалося, що найбільші угоди були укладені саме тими працівниками, у яких безіменний палець мав особливу відмінність. Яке саме - читай, перейшовши по посиланню.

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн