Задишка, яка виникла в стресовій ситуації або в результаті важких фізичних фізичних навантажень, не повинно викликати побоювань. Проте якщо людина відчуває задишку навіть у стані спокою, це вже може говорити про патології. 

Задишка

Вчені провели дослідження, в ході якого простежили за станом здоров'я 1000 осіб, що скаржаться на хронічну задишку. У всіх них виникали труднощі при виконанні повсякденних завдань. Ретельне обстеження показало, що у більшості учасників дослідження є ознаки розвитку серцевої недостатності, а також прихованої форми ХОЗЛ – хронічної обструктивної хвороби легень.

Небезпечні симптоми лейкозу у дітей: те, про що повинен знати кожен батько

Популярні новини зараз

Широке плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила новим яскравим образом – кардинальне перетворення (фото)

Доктор Комаровський розповів, чи може кондиціонер стати джерелом бактеріального зараження

Соломія Вітвіцька не вмістила пишний бюст в мініатюрний купальник: засвітила соковиті форми

19-річна Маша Кончаловська вступила до університету (ФОТО)

Показати ще

Експерти попередили, що хронічну задишку слід розглядати як не менш важливий попереджувальний сигнал, ніж високий кров'яний тиск. І в тому, і в іншому випадку, необхідна консультація фахівця і ретельне обстеження.

Дивись відео по темі:

Нагадаємо, раніше вчені провели дослідження, в результаті якого з'ясувалося, що відрізнити багатих чоловіків можна, подивившись на їх руки. Експерти посилаються на проаналізовані ними дані за правочинами, вчиненими на лондонських біржах. З'ясувалося, що найбільші угоди були укладені саме тими працівниками, у яких безіменний палець мав особливу відмінність. Яке саме - читай, перейшовши по посиланню.

Хочеш дізнатися свою тривалість життя? Багато людей задаються питанням, скільки їм відміряно років і чи зможуть вони побити рекорд довгожительства. Американські вчені зробили незвичайне відкриття в області медицини, розрахувавши співвідношення віку смерті батьків і ймовірну тривалість життя їх дітей. Перш ніж зробити такий висновок, дослідники провели восьмирічне спостереження за великою групою людей, що складається з 186 151 осіб віком від 55 до 73 років. Отримані ними результати дали можливість обчислити очікуваний термін життя людини. Детальніше читай тут.

Більше цікавої інформації ти завжди зможеш знайти на clutch.ua

Підписуйся на наш youtube-канал Клатч Онлайн

Ще редакція Сlutch радить прочитати:

  1. «Зустрічайте нашу дівчинку!» Дружина Павла Волі з Comedy Club повідомила про поповнення – двох дітей було недостатньо.

  2. Дан Балан разлютиться! Вагітна Кароль вигнулася на сцені в пікантній позі, показавши справжню пристрасть.

  3. У самому розпалі довгоочікуваного літа ми розповіли, що значить SPF, як захистити шкіру від сонця і правильно підібрати крем. Дізнавайся багато нового і бери участь в конкурсі з цінними призами!
  4. Каменських лопне від заздрості! Латиноамериканка Мішель Андраде одягла крихітний купальник, блиснувши апетитними формами.

  5. Подарує Горбунову дочку? Катя Осадча показала "вагітний" животик – на карантині часу даремно не втрачали.

  6. Яскраве плаття і модна стрижка боб каре: 73-річна Ротару вразила стильним перетворенням.